U19 né vše se podaří podle přestav

Již je konec sezóny, jak pro Kadety, tak i Muže A, ale zbýval ještě poslední turnaj sezóny - Open MČR U19. Vyráželi jsme v pátek večer a už na sobotní ráno jsme hráli od 10:00 s týmem Havlíčkova Brodu, byli jsme rozespalí a bylo to znát - vítězství nám uniklo v poslední směně a o bod jsme prohráli 6:5. V tomto zápase si připsal spektakulární homerun Jannis El Amin. Zbylé 2 zápasy se nesly ve stejném duchu, nepálili jsme, jak bychom si přáli a celkově to nevyšlo podle našich představ. Prohráli jsme s domácím týmem Sezimova Ústí 10:4 i s týmem Locos Břeclav 11:4. Jelikož jsme nevyhráli v sobotu ani jeden zápas skončili jsme na 5. místě, ale kvůli již napsanému rozpisu jsme museli ještě v neděli ráno odehrát zápas s týmem Žraloci Ledenice, který sice o ničem nerozhodoval, ale nechtěli jsme zakončit sezónu prohrou. Do zápasu jsme se namotivovali a s úsměvem na rtu jsme si zápas užili. Všichni pálili, všichni chytali a na nadhazovačském prkně předvedl legendární výkon Kuba Šulc. V zápase se blísknul i Cédric Nzambi, který si připsal do zápisu homerun. I když jsme prohráli turnaj, tak vyrážíme domů s pocitem poctivě odehraného posledního zápasu, který jsme vyhráli 20:9 s finalisty tohoto turnaje.
Turnaje se účastnili: El Amin Jannis, Karger Vincent, Knetl Matěj, Krčka Tomáš, Mach Tomáš, Menšík Albert, Míchal Marek, Nzambi Cedric, Sklenařík Adam, Svoboda Richard, Šmejkal Radek, Šulc Jakub a Vavrečka Adam
Díky patří trenérům … Ondra Stroner, Ivča Menšíková, Pepa Šulc a naší skvělé technické vedoucí Zuzce Stronerové
Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit

Za tým Juniorů Jannis El Amin
Follow ig profil - #joudrsacko je konec sezóny, jak pro Kadety, tak i Muže A, ale zbýval ještě poslední turnaj sezóny - Open MČR U19. Vyráželi jsme v pátek večer a už na sobotní ráno jsme hráli od 10:00 s týmem Havlíčkova Brodu, byli jsme rozespalí a bylo to znát - vítězství nám uniklo v poslední směně a o bod jsme prohráli 6:5. V tomto zápase si připsal spektakulární homerun Jannis El Amin. Zbylé 2 zápasy se nesly ve stejném duchu, nepálili jsme, jak bychom si přáli a celkově to nevyšlo podle našich představ. Prohráli jsme s domácím týmem Sezimova Ústí 10:4 i s týmem Locos Břeclav 11:4. Jelikož jsme nevyhráli v sobotu ani jeden zápas skončili jsme na 5. místě, ale kvůli již napsanému rozpisu jsme museli ještě v neděli ráno odehrát zápas s týmem Žraloci Ledenice, který sice o ničem nerozhodoval, ale nechtěli jsme zakončit sezónu prohrou. Do zápasu jsme se namotivovali a s úsměvem na rtu jsme si zápas užili. Všichni pálili, všichni chytali a na nadhazovačském prkně předvedl legendární výkon Kuba Šulc. V zápase se blísknul i Cédric Nzambi, který si připsal do zápisu homerun. I když jsme prohráli turnaj, tak vyrážíme domů s pocitem poctivě odehraného posledního zápasu, který jsme vyhráli 20:9 s finalisty tohoto turnaje.
Díky patří trenérům … Ondra Stroner, Ivča Menšíková, Pepa Šulc
Děkujeme fanouškům, kteří nás přijeli podpořit

Za tým Juniorů Jannis El Amin
Follow ig profil - #joudrsacko