U8: Medaile z Eagles

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

V sobotu 11.9.2021 jsme na Eagles odehráli turnaj U8 - pilotní program ČSA, kdy tak úplně nešlo o výsledek, ale o to aby si kluci a holky zahrály zápasy a získaly jiné zkušenosti než jen při samotném trénování.

Už začátek pro ně byl výzvou, kdy místo trenérů (kromě Petra), na které jsou zvyklí, s nimi jela trenérka žáků, kterou né všichni znali, ale byly skvělí a vůbec jim to nevadilo. Už po úvodní rozcvičce jsme byli kamarádi :-).

První zápas proti Eagles hrály děti úplně neuvěřitelně a ačkoliv jim je teprve 8 let a méně, ukončily každou směnu 3 auty. Opravdu nekecám! V žádné směně nedostaly 6 bodů po kterých by šly z pole. Skvělý začátek.

Rozpis byl napsán tak, že jsme vždy hráli zápas a pak dva zápasy pauza. Takže po výhře (holt děti to vědí i když se body nepočítají) byl zasloužený odpočinek a čas na svačinu. Před dalším zápasem ( i před třetím a čtvrtým) bylo opět rozházení, rozpálení a šlo se na další tým.

Zápas s Pardubicemi byl bohužel takový ustrašený : "vždyť oni nás vždycky porazily" a stalo se to i tady. Po zápase jsme si ale řekli, že příště se jich nebudeme bát a dáme soupeřům zabrat.

Pauza na oběd, byly špagety s červenou omáčkou a masem, mňam :-) Chvilku odpočinek a hurá na další zápas, teď s Chomutovem. Ač se děti snažily i na tento tým jsme byli krátký. Zase pauza, to už byly unavené nejenom děti, ale i rodiče a trenéři :-).

Poslední zápas jsme začali hrát v 17,45hod a proti nám nastoupil tým z Merklína. Tady to byl vyrovnaný zápas, kdy se po 6 bodech vždy střídalo až se došlo na konec zápasu, který skončil remízou.

A protože se nehrálo na body a tudíž nebylo pořadí, odměnu v podobě medaile a bonbónů dostaly všechny děti.

Byl to dlouhý den, ale užili jsme si to ve složení : Áďa, Viky, Kubajz, Žofka, Filip, Emča, Kuba F., Bárt, Eda, Bert a Fanda i trenéři : Katka a Petr
U8: Medaile z Eagles