STAVBA HALY 6. 11. 2021 OD 8:30

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Junioři: Zlato z MČR Juniorů

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Pohár zůstává doma, titul obhájen!

Muži A: Krev, pot a slzy

Vánoční turnaj - 5. ročník Joudrs indoor Cup U13 mix

Po vánočních svátcích a před koncem roku 2021 letos zase hala v areálu SK Joudrs Praha ožije softballem. V termínu 29. - 30. 12. 2021 proběhne již tradiční Vánoční Joudrs Cup v kategorii U13. Podobně jako na Little League se na turnaj neregistrují celé týmy, ale jednotliví hráči, ze kterých sestavíme podle počtu přihlášených maximálně 6 týmů. Na účastníky pak kromě samotných zápasů bude čekat také doprovodný program a spousta nejen softballových výzev.

Hrajícími kapitány týmů budou děti ročníku 2008 (počet registrací tohoto ročníku je proto omezený) a týmy budou složeny maximálně z 12 hráčů ročníku 2009 a mladších (nejméně však 2011). Později registrovaní budou vedeni pouze jako náhradníci, o registraci na turnaj rozhoduje pouze čas. Starší děti nebo dospělí se mohou zúčastnit jako organizátoři nebo rozhodčí, jakákoli pomoc bude vítaná!

Hrát budeme v nafukovací hale Joudrs, Dolákova 555/1, Praha-Bohnice. O možnosti přespání Vás budeme informovat podle aktuálně platných podmínek. V předchozích letech jsme doporučovali přespání v tělocvičnách pro všechny zúčastněné (a to i ty, co bydlí blízko), protože program probíhal až do večerních hodin, letos je situace s možností ubytování zatím bohužel nejistá. Stravování bude možné v případě zájmu zajistit v Clubhouse vedle haly (v rozsahu oběd, večeře, snídaně, oběd). Lze zde také v průběhu dne koupit i drobné občerstvení.

Cena za registraci na turnaj pro hráče je 500 Kč.

Ráda bych požádala dospělé (trenéry, rodiče), kteří přivezou děti na turnaj, aby zůstali a pomohli nám s organizací. Ať už jako rozhodčí nebo při vkládání míče do stroje nebo zapisování výsledků. Softballové zkušenosti nejsou nezbytně nutné. Pokud se rozhodnete nám pomoci, registrujte se prosím také pomocí formuláře, abychom i Vám mohli připravit turnajové tričko jako poděkování za vaši pomoc.

Registraci hráčů i dobrovolníků proveďte nejpozději do 30. 11. 2021

pomocí formuláře     REGISTRACE ZDE

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat

Martina Macháčková, ředitel turnaje