Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

AKTUALIZACE:

Vánoční Joudrs Cup pro děti do 13 let jsme jako obvykle plánovali jako dvoudenní turnaj. Covid ale i nám malinko pozměnil plány. Chceme minimalizovat vzájemné kontakty, ale zároveň chceme dětem umožnit hrát, navíc pro některé z Vás mohlo být za současných podmínek poměrně obtížné řešit ubytování, proto jsme se rozhodli zkrátit dvoudenní turnaj pouze na jeden den, 29.12.2021. Tím jsme snížili cenu startovného na turnaji na 250 korun, namísto triček budeme hrát jen v rozlišovácích, ale jako vzpomínku na turnaj si děti odvezou drobnou pozornost. Hlavně budou mít příležitost si zahrát.

Při turnaji samozřejmě budeme dodržovat aktuální opatření, jejich přesné znění zašlu přihlášeným pro jistotu ještě před turnajem.

Pokud někdo máte zájem se za změněných podmínek ještě přihlásit, ještě několik míst nám zbývá. Vyplňte prosím následující formulář: https://forms.gle/2WRPYGcwvNBDpMC86
Dosavadní registrace zůstávají v platnosti

DĚKUJEM EZA POCHOPENÍ
ředitalka turnaje Martina Macháčková

Po vánočních svátcích a před koncem roku 2021 letos zase hala v areálu SK Joudrs Praha ožije softballem. V termínu 29. 12. 2021 proběhne již tradiční Vánoční Joudrs Cup v kategorii U13. Podobně jako na Little League se na turnaj neregistrují celé týmy, ale jednotliví hráči, ze kterých sestavíme podle počtu přihlášených maximálně 6 týmů. Na účastníky pak kromě samotných zápasů bude čekat také doprovodný program a spousta nejen softballových výzev.

Hrajícími kapitány týmů budou děti ročníku 2008 (počet registrací tohoto ročníku je proto omezený) a týmy budou složeny maximálně z 12 hráčů ročníku 2009 a mladších (nejméně však 2011). Později registrovaní budou vedeni pouze jako náhradníci, o registraci na turnaj rozhoduje pouze čas. Starší děti nebo dospělí se mohou zúčastnit jako organizátoři nebo rozhodčí, jakákoli pomoc bude vítaná!

Hrát budeme v nafukovací hale Joudrs, Dolákova 555/1, Praha-Bohnice. O možnosti přespání Vás budeme informovat podle aktuálně platných podmínek. V předchozích letech jsme doporučovali přespání v tělocvičnách pro všechny zúčastněné (a to i ty, co bydlí blízko), protože program probíhal až do večerních hodin, letos je situace s možností ubytování zatím bohužel nejistá. Stravování bude možné v případě zájmu zajistit v Clubhouse vedle haly (v rozsahu oběd, večeře, snídaně, oběd). Lze zde také v průběhu dne koupit i drobné občerstvení.

Cena za registraci na turnaj pro hráče je 500 Kč.

Ráda bych požádala dospělé (trenéry, rodiče), kteří přivezou děti na turnaj, aby zůstali a pomohli nám s organizací. Ať už jako rozhodčí nebo při vkládání míče do stroje nebo zapisování výsledků. Softballové zkušenosti nejsou nezbytně nutné. Pokud se rozhodnete nám pomoci, registrujte se prosím také pomocí formuláře, abychom i Vám mohli připravit turnajové tričko jako poděkování za vaši pomoc.

Registraci hráčů i dobrovolníků proveďte nejpozději do 30. 11. 2021

pomocí formuláře     REGISTRACE ZDE

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat

Martina Macháčková, ředitel turnaje