VÍKENDOVÁ BILANCE 31.5.-1.6.2014 - jsme na nule

O víkendu naše týmy odehrály celkem 38 zápasů. Celková bilance je na nule. 19 proher a 19 vítězství.

Ženy A tentokráte vyrazili oba dny na hřiště soupeře – na Krč a do Ledenic.  Kromě 3 výher si přivezly i jednu prohru s úřadujícím Mistrem. To nic nemění na tom, že jsou suverénně nejsilnějším týmem v letošní extraligové tabulce.

Ženy B zůstali doma, kde 2 podlehly Tempu a dvakrát pokořili SaBaT.

Ženy C se zúčastnily na našem hřišti již druhého turnaje III.ČSLŽ a po třech výhrách a dvou prohrách skončily na 5. místě.

Kadeti si z Extraligy juniorů v Sezimově Ústí přivezli 5 proher, poslední místo a spoustu zkušeností.

Žákyně na Extraligou vyrazily až do Ostravy, kde vybojovali 2. a 4. místo, v tabulce jsou na prvním a třetím místě průběžného pořadí.

Žáci v Mostě vybojovali první Extraligovou medaili – bronz! Gratulujeme. Béčko na druhé lize na Spektru skončilo sedmé (celkově páté v tabulce).

Celková bilance na zápasy:

Ženy A                 3:1

Ženy B                  2:2