VÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální ocenění

VÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální ocenění

Extraliga žen

V sobotním zápase s Kotlářkou naše Áčko zvítězilo 8:4, připsalo si bez jediného zaváhání svou třetí výhru a postoupilo do finále Extraligy žen!

II. liga žen

V semifinálovém zápase naše Béčko podlehlo silnějšímu Tempu.

Extraliga kadetek

I extraliga kadetek již dospěla k finálovému turnaji, který se dokonce odehrál na našem hřišti. Naše hráčky se poměrně hladce probojovaly to finále, ale i přes velmi pěkné výkony na nejvyšší příčku nedosáhly. Přesto se jedná o vynikající úspěch, který ještě podtrhává to, že nejužitečnější hráčkou turnaje byla vyhlášena Míša Poláková.

II. liga teeballu

I naši nejmladší softballisté již mají dohráno, po parádních výkonech A i B týmu (4. a 2. místo) se benjamínci umístili v celkovém pořadí na 2. (béčko) a 3. (áčko) místě.

Celková bilance je tedy 8 výher ze 14 zápasů, 3 medaile a jedno individuální ocenění.

Gratulujeme!

VÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální oceněníVÍKENDOVÉ SHRNUTÍ – 14 zápasů, 3 medaile, 1 individuální ocenění