VÍKENDOVÉ VÝSLEDKY 7.-8.9.2013

SK Joudrs, softball, Praha

Zápisy Mikro 2023/2024

2023 Open pohár ČSA katetek U16

Memorial Mikea Stapletona 2023

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 22. 6. 2023

Úklidová akce 2023 - den Země - Ukliďme Česko!

MISTROVSTVÍ ČR v BEEBALLU pro žáky 1. - 3. tříd základních škol

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

ME juniorek do 18 let 2023

Joudrs akademie rozhodčí a zimní sezóna

SEZÓNA 2023 PŘICHÁZÍ

Valná hromada 3. 4. 2023

2023 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Nejobdivuhodnějšího výsledku dosáhl tento týden tým našich nejmladších softballistů.  4. turnaj Druhé ligy žáků tentokrát pořádal náš oddíl. Na domácí půdě se mladí borci probojovali po sérii 4 výher až do finále. Zde jim sice síly nestačili na postup ke kovu nejcennějšímu, když prohráli s týmem z Ledenic nejtěsnějším rozdílem 2:3. Přesto i ve finálovém zápase byl k vidění pěkný softball a obrovské nasazení mladých sportovců. Zejména bych vyzdvihl dva obranné zákroky spojky našeho týmu – Adama Vavrečky. Tento mladý talent na sebe poprvé v zápase výrazně upozornil ukázkovou rybou vpřed - na prudký, rovný míč, který bezpečně chytil. Dlužno podotknout, že jej nadšené burácení tribuny nijak nevyvedlo z konceptu; po chycení míče se tento jedenáctiletý bourák zvedl ze země, oprášil se a s výrazem opravdového profesionála zaujal postavení pro další rozehru. Druhý nádherný zákrok předvedl na blooper do faulballu za třetí metu. Na tento velmi těžký míč pohotově vyběhl a další krásnou rybou do zámezí zajistil svému týmu další out. Tento tip odpalu často padá nechycen i v dospělých kategoriích!

Že se jednalo o první finálový zápas žáků, potvrdil i následný ceremoniál, kdy z chlapců byly na hony cítit rozpaky a nejistota, jak medaile přebírat, kde, od koho, v jakém pořadí, s čepicí nebo bez… Nicméně i tuto první zkušenost pochopitelně nakonec zvládli. Medaile jim předával náležitě hrdý předseda klubu, pan Tomáš Kusý.

Softballoví náruživci ihned po finále mohli (a v řadě případů tak skutečně udělali) přejet sledovat další finále, ve kterém nechyběly naše klubové barvy. Žákyně se v 5. turnaji Extraligy kadetek probojovaly do finále. Zde podlehly v poměru 0:4 týmu z Dvora Králové. Celkově tak potvrdili svou skvělou první pozici v průběžném pořadí Extraligy. Žákyně B skončily na turnaji šesté.

Náš A-tým si užíval zaslouženého volna před Final Four a následném play-off. Zato Béčko čekaly hned dva výlety. První v sobotu do Radotína a druhý v neděli do Merklína. Béčko vyhrálo všechny tři zápasy ve fantastickém poměru 48:8!!! „Víkend splašených pálek“ je tak vrátil zpátky do hry o play-off. Zda se jim podaří (zřejmě na úkor Trutnova) postoupit i letos do závěrečných bojů o medaile, se rozhodne již příští víkend s Ostravou a s Tempem – oba dny ve Svoboda parku.

A celková bilance Joudrs z tohoto víkendu?  11 výher a dvě medaile. Tomu říkám úspěšný víkend!!!!

-dt-