Vítězný víkend v Sezimově Ústí

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

JOUDRS PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vítězný víkend v Sezimově Ústí

Po příjezdu do Sezimova Ústí, jsme se převlékli a šli se rozběhat, rozcvičit, rozpálit, zkrátka připravit na první zápas. Po té co se nám podařilo porazit Žraloky z Ledenic jsme si objednávali jídlo. Mezi tím než nám oběd dovezli, tak jsme si s klukama zahráli karty nebo se koukali na jiný zápas. Po tom co jsme si pochutnali na dovážce z McDonald's, o kterou se postaral táta Měři, jsme šli na další přípravu a zápas. Po druhé sobotní výhře jsme se převlékli a jeli se ubytovat. Spaní jsme měli domluvené v kempu Fousek. Museli jsme sice urazit asi 20 km, ale hned po příjezdu jsme zjistili, že to stálo za to. Rozdělili jsme se do chatek, vybalili, někdo se šel vykoupat do rybníka a někdo zůstal u chatek. V místní restauraci jsme si pochutnali na večeři a pak si vybrali volno, večerka byla vyhlášená na 23:00 hodin a budíček na 7:00 hodinu ráno. Po úklidu chatek jsme odjeli na hřiště, kde jsme spojili zásoby a posnídali v podobě švédského týmového stolu. I neděle se nesla na výherní vlně. Po finálovém zápase jsme dostali diplom za první místo a pytlík bonbónů. O ty jsme se samozřejmě poctivě podělili. Pak už jsme se jen převlékli a jeli zase domů.
Víkend se tedy do puntíku vydařil.
Za tým kadetů C
Dominik Langhammer