Žáci o víkendu

A tým měl před sebou dlouhou cestu do Kunovic a tak vyrazil hned sobotu ráno v 6:15 (děkujeme rodiče) a bez komplikací dojel až na místo určení. První zápasy s Brodem a Mostem nám moc nesedli, i když nadhoz byl dobrý, nemůžeme se zbavit pocitu, že kluci s těmito dvěma týmy prohrávají 5:0 už při nástupu. Snad to do příště zlepšíme. Nicméně zápasy jsme si užili a s nulou na kontě získaných doběhů to taky nebylo.

Druhý den nás čekali naši oblíbení soupeři z Kostelce a pak duel proti domácím. S Kostelcem jsme hráli velmi vyrovnaně, moc erorů v poli nebylo a tak rozhodovala pálka. Tentokráte byla pálka na naší straně lepší a to i z tossů a proto jsme se mohli radovat z vítězství. Hned druhý duel proti domácím, byl od začátku napínaví, i když jsme se dostali do vedení, neudrželi jsme jej a v druhé směně prohrávali 1:4. Kluci ale ukázali jak umí bojovat a dokázali zápas obrátit na 8:7. Natěšení a bojovní jsme se hned za 10 minut postavili stejnému soupeři v duelu o třetí místo. Zápas se ale nevyvíjel vůbec dobře a ve třetí směně jsme prohrávali už 5:0. S kluky jsme si dali ale poradu, nabudili se a v infarktovém závěru obrátili na 6:5. Musíme ale pochválit kunovické, protože za předvedené výkony v turnaji si určitě zasloužili lepší umístění. My s Pepou zase musíme kluky pochválit za to že to nevzdali a příště se lépe připravit na infarktové závěry :-).

Za trenéry Ondra a Pepa - díky kluci

B tým:

Na 3. kolo žákovské 2. ligy jsme vyjeli do Havlíčkova Brodu. Neúčast hned dvou hráčů pro nemoc a zranění bylo citelné oslabení týmu, takže jsme nakonec odjeli ve složení: Ondra V., Tomáš, Albert, Jirka, Roman, Ondra P., Walda, Péťa, Ondra J., Lukáš a z Áčka nás podpořil kečr Jannis. A protože nás v sobotu čekal první zápas už v 8 hodin, z Prahy jsme vyjeli v pátek.

Ráno nás probudilo deštivé počasí. Naštěstí než jsme se dopravili na hřiště, pršet přestalo. Do prvního zápasu jsme nastoupili proti Ledenicím. Už od začátku zápasu byla jasná převaha Ledenických a výsledné skóre 11:0 to jen potvrzuje.

V druhém zápase proti Mostu B jsme měli hodně navrch zase my a hned v první směně jsme dovezli 6 bodů a to bez autu. Soupeře jsme pustili jen jednou na metu. Ondra krásně házel. Janny výrazně vynikl odpalem z tosu, který skončil těsně před domácí metou. Nutno dodat, že i přes to doběhl na první metu. Zápas jsme s přehledem vyhráli 13:1

Po dobrém obědě jsme se podívali na dvojzápas mužů Havlíčkův Brod – Plzeň. A bylo rozhodně na co koukat.

V posledním sobotním utkání nás čekali Trhové Sviny. Zápas byl po celou dobu vyrovnaný, jen štěstíčko bylo nakonec na straně soupeřů, kteří v dohrávce dovezli vítězný bod. Sice jsme prohráli 3:2, ale tato prohra nás vůbec nemrzela, protože jsme předvedli vzhledem ke složení B-týmu skvělé výkony.

V neděli nás čekal už jen jeden zápas o 5. místo. Naším soupeřem byly Pardubice. Na prkno si stoupnul Jirka a dohazoval Ondra. Jirka si zde odpálil z nadhozu krásný odpal na 8 a po soupeřových chybách v poli se dořítil až domů. Kluci ale bohužel ani v poli ani na pálce nepředváděli pořádnou hru, takže jsme prohráli 8:4 a domů si odvezli z Havlíčkova Brodu 6. místo.

Děkujeme tatínkům panu El Aminovi a panu Kemenyashovi za odvoz kluků.

Za trenérky Lenka a Ivča

BONUS MIMO HLAVNÍ TÉMA:

Cestování žáků na zápasy a ze zápasů :-)....

Žáci o víkenduŽáci o víkendu