Žáci starší: Halový turnaj na Joudrs

Tento víkend jsme mohli být svědky chlapeckého turnaje v Joudrsácké režii. Deset týmů se v sobotu a v neděli pustilo do boje o první místo.

Šest našich kluků skolila nemoc a tak se nám z patnáctičlenného týmu  jen tak tak podařilo postavit devět hráčů do hry. V sobotu jsme s velkým nadšením využili pomoc naší trenérky Karin, která se jako profík postavila na první metu a i přes problémy s  nahluchlými hráči kaučovala jako o život. V celku nás některé zákroky našich spolubojovníků velmi mile překvapili. Ale velká pravda je, že nám na druhou stranu také hoši jasně ukázali, kde máme mezery a kde je tedy potřeba pořádně máknout.

Sobota proběhla tak hladce jak jen to šlo, zato v neděli se dva hráči turnaje postarali o pořádné vzrůšo. Adam z Trhových Svin schytal ránu do lokte odhozenou pálkou soupeře, naštěstí mu po tom všem zůstala na památku jen modřina, zato Sam z Joudrs
žáci starší nechal ruku pod kolenem blokujícího hráče a vysloužil si tak zranění o trochu horší.

Náš tým se staral o hladký průběh, takže se snadno mohlo stát, že jste tu a tam zahlédli proběhnout našeho hráče. Minimálně padesátkrát se jim za celý víkend podařilo proběhnout kolem fanoušků a doběhnout si pro cenné body.

Hráči všech týmů si oba dva dny pochutnali na výborném jídle v našem clubhousu a za odměnu potrápili Jirku neustálým větráním, když za sebou ustavičně nezavírali dveře.

Jinak ale celý víkend  proběhl bez větších komplikací a doufám, že takových si všichni užijeme v nové sezóně víc a víc.

I.

Žáci starší: Halový turnaj na Joudrs