Nábor na softballový tábor 2021

Žáci U11: nečekané fanynky, kroupy a pořád nezastavitelný útok

Softballový příměstský tábor - 2021

Tak přesně takové bylo třetí kolo coachballové ligy, které jsme odehráli v Pardubicích. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti Klackařům a i když jsme s sebou měli 3 rodiče, hlasité povzbuzování nad naším dugoutem jsme moc nečekali. O příjemné překvapení se postaraly holky ze Spectra a kluci pak dokázali, že na dva auty se pálí nejlíp a hned v první směně jsme dovezli 6 bodů. Za zápas byli na pálce bezchybní Óňa, Kuba, Bobo, Matěj a Slávek, ale o naprosto nechytatelné odpaly se postarali všichni kluci.

Do druhého zápasu jsme nastoupili právě proti holkám ze Spectra. I tentokrát měl zápas poměrně jednoznačný průběh, Ale radost holek, když nám dokázaly dát bod, byla strhující.Výsledek 22:1 je ale i potvrzením toho, že ve dvou směnách holky zahrály 3 auty dřív, než nám se povedlo ukončit směnu 6 body. Když potom hrály proti Klackařům, kluci jim podporu oplatili a v dramatickém závěru holky poprvé vyhrály.

Pro nás první zápas s ne úplně jednoznačným průběhem jsme potom odehráli i my s domácím týmem. V první směně se nám nezadařilo. Tři rychlé auty a potom několik chyb zkušené obrany znamenaly doběh a vedení soupeře. Tofi ale v druhé směně odstartoval šňůru odpalů hluboko do outfieldu. V poli se naopak fantastickou rybou na parádní ránu soupeře blýskl Bobo a obrat zápasu jsme už jen pečetili šňůrou bodů ve třetí směně. Ale vítězství jen o 4 body bylo i tak v coachballové lize naše nejtěsnější a kluci byli nucení ukázat, že umí zahrát i pod tlakem.

Poslední zápas proti klučičímu týmu Spectra přinesl jednoznačný výsledek 12:1, ale i tady jsme měli na pálce pomalejší start a chvíli to vypadalo na vyrovnanou hru. I tady hned druhá směna byla šestibodová a i když se i tentokrát chyby dopustila obrana, byla jen jedna jediná. Díky tomu, že trváme na docvičení, počkali jsme i na odehrání posledního zápasu a společné vyhlášení výsledků. Celé odpoledne mraky kolem hřiště hrozily pořádnou bouřkou, ale pršet začalo hned po společné fotce. A zatímco jsme se balili v šatně a rozdělovali odměnu, došlo i na kroupy. Naštěstí jak rychle přišla, tak i odešla a my suchou nohou vyrazili domů.

Hráli: Óňa, Matyáš, Tofi, Matylda, Kuba, Bobo, Janek, Matěj, Adam, Slávek, Fíla a Jirka

Trenéři: Beny, Martina a Lukáš a jako řidiči a rodičovská podpora s námi vyrazili Tomáš, Zdeňka a Libor. Děkujeme!

Žáci U11: nečekané fanynky, kroupy a pořád nezastavitelný útok