Nábor na softballový tábor 2021

Žáci U11: softballové léto jako žádné jiné

Softballový příměstský tábor - 2021

Každý jiný rok by prázdniny byly doba, kdy si od softballu trochu odpočineme. Tenhle rok ale není jako každý jiný. A tak si společné zážitky užíváme sice o něco později než obvykle, ale o nic méně intenzivně. Dávat dohromady tým je složitější, vracet se od babiček nebo z táborů chce větší nadšení pro softball. Ale naštěstí těch nadšených dětí máme dost a krom svých akcí a turnajů zvládáme i v žákovské lize doplňovat týmy starších i mladších žáků. A o těch, které jsme zažili společně napsala Kačka.

Pohár ČSA coachball Joudrs  4-5.7.2020 :
První prázdninový víkend jsme odehráli v kombinaci s žákyněmi mladšími coachballový turnaj na Joudrs. Jediný zápas, který jsme prohráli byl bohužel ten finálový s Eagles o 1 bod. Tím pádem jsme se umístili na krásném druhém místě. V rámci turnaje proběhla i akce Clash of Skills ve které jsme zvítězili a můžeme se těšit na trénink s Markem Malým. Víkend to byl povedený a všichni si ho užili.

Turnaje se zůčastnili :
Andy, Ema, Johy, Jay, Kája, Míša, Majda, Bobo, Janek, Karavan, Kuba, Maty, Matyáš, Tofi

Trenéři :
Beny, Katka, Lukáš, Martina a Ondra

Soustředění Ledenice 19.7- 24.7.2020 :
Na týdenní soustředění do Ledenic jsme odjeli i s žákyněmi mladšími. První večer to vypadalo, že kluci budou blbnout a holky způsobně sedět u spacáků, ale již další večer se to vyrovnalo :-). Počasí se vydařilo a bylo hezky. Podařilo se sehrát  pár přáteláků jak v coachballe tak v žácích s místními Žraloky Ledenice. Ve středu po obědě jsme si zašli na zmrzlinu, večer se opékaly špekáčky a ve čtvrtek odpoledne jsme navštívili nedaleké přírodní koupaliště. Výborně nám vařili a o svačiny se nám starala Zita. Týden se povedl a v pátek odpoledne se jelo domů.

Denní plán :
7:00 - budíček
7:15 - 7:45 - ranní výběh a rozcvička
8:00 - snídaně
9:00 - 10:30 - 1.blok tréninku
10:30 - svačina
11:00 - 12:30 - 2.blok tréninku
12:30 - oběd
13:00 - 14:30 - polední klid
14:30 - 16:00 - 3. blok tréninku
16:00 - svačina
16:30 - 18:00 - 4. blok tréninku
18:30 - večeře
19:00 - 21:00 - volný program
21:30 - večerka

Soustředění se zůčastnilo : 26 dětí, 5 trenérů a Zita

Kola Praha 25.7.2020 :
Po návratu z Ledenic jsme druhý den vyrazili na kola směr Unětice. Sraz byl na Joudrs a následoval sjezd k Vltavě a podél vody k přívozu v Klecánkách směrem do Roztok a Tichým údolím do Unětic. Po cestě jsme potkali mělký brod, který si kluci několikrát projeli, vedro už jim nebylo :-). Po dobrém obědě jsme vyrazili zpátky stejnou cestou, ale jeli jsme až k trojském kanálu, kde byl zrovna závod vodních skútrů. Chvíli jsme se podívali se zmrzlinou v ruce a pak se vydali směr Joudrs. Celkově jsme ujeli 30km.

Na kola vyrazilo  8 statečných :
Janek, Jirka, Karavan, Kryštof, Kuba, Matěj, Matyáš, Tofi

Doprovod :
Beny, Katka, Libor a Martina

Nadhazovací a catcherovský kemp Havlíčkův Brod 6-7.8.2020:
Osm kluků se přihlásilo na nadhazovací a catcehrovský kemp v Havlíčkově Brodě a tak se ve čtvrtek ráno vyrazilo. Kluci byli rozděleni do skupin a pod vedením zkušených trenérů absolvovali dvoufázový trénink. Vedro bylo pekelné. Po tréninku následoval přesun do tělocvičny, večeře, spánek a hned ráno zase zpátky na hřiště. Vedro bylo ještě větší. Odpoledne kemp skončil a vydali jsme se směr Joudrs.

Nadhazovači :
Kuba, Maty, Slávek, Tofi

Catcherové :
Bobo, Karavan, Kryštof, Matyáš

Doprovod :
Martina a Katka

1.kolo coachballu Joudrs 9.8.2020:
Po soustředění nás konečně čekal první turnaj, kde kluci mohli prověřit co se naučili. Pálka byla výborná a i přes malé chybičky v poli se nám podařilo všechny zápasy vyhrát a odnést si vítězství a to i s malými posilami (malými = hráči t-ballu) .Počasí bylo opět slunečné a vzhledem k tomu, že jsme turnaj pořádali museli se kluci otáčet i při úpravě hřišť.

Turnaje se zůčastnili :
Bobo, Filip, Janek, Jirka, Karavan, Kuba, Matěj, Maty, Óňa, Slávek, Tofi

Trenéři :
Beny, Katka a Martina
Žáci U11: softballové léto jako žádné jinéŽáci U11: softballové léto jako žádné jinéŽáci U11: softballové léto jako žádné jinéŽáci U11: softballové léto jako žádné jinéŽáci U11: softballové léto jako žádné jiné