Víkend ve znamení vody

O víkendu 17.-18.9. 2016 se žákyně mladší zúčastnily svého posledního 5. turnaje II. ligy, který se tentokrát konal v Chomutově. Tedy konal, měl se konat... Už při odjezdu, kdy jsme se potýkaly s menšími technickými problémy, které se ale během několika desítek minut naštěstí vyřešily  a po následné cestě plné provazů deště, nám mělo být jasné, že tento víkend nebude jako všechny předešlé, že bude něčím speciální ... a nejen tím, že šlo ryze o "holčičí" výjezd!

První zápas náš čekal hned v úvodu turnaje, kdy jsme se střetly s Eagles. Do zápasu jsme nastoupily s pokorou, nejlepší nadhoz soupeře na prkně ... Konečné skore, prohra pro nás 12:0. Tým Eagles ale postupuje v příští sezoně do extraligy a většina hráček je o dva roky starší než hráčky naše... Další zápas nás čekal po dlouhém čekání až v 17:30, neustálým posouváním z důvodu deště, vysoušením a upravováním hřiště a takhle to šlo pořád dokola, ale druhého zápasu jsme se konečně dočkaly :-). Soupeřem nám byly Trhové Sviny. Zápas to byl vyrovnaný, bohužel naše zaváhání v první směně jsme už nedokázaly do konce zápasu dotáhnout, a prohra 10:6 nás zabolela ... protože jsme na výhru měly!

Po vydatném dešti, který trval skutečně celou noc, byl v neděli ráno turnaj zrušen. Protože hřiště, bylo dobré tak leda na projíždky na matračkách ( viz foto )

Při sobotním čekání jsme pilně trénovaly a vymýšlely náš nový bojový HAKAJOU tanec, takže od příští sezony se máte na co těšit :-)

Závěrem bych chtěla  pochválit všechna zúčastněná děvčata: Amálku, Barču R., Berču, Biri, Káju D., Káju T., Káťu K., Týnku, Ondru a naše dva nováčky na výjezdním turnaji Káťu V. a Šamana. Především za výdrž při čekání na lepší počasí :-) ! Hodnotit hru, chyby nebo hledat dobře provedené akce z dvou zapásů lze jen těžko. Ale vyzdvihnout lze komunikaci s hlavním koučem  při startu na pálce - vystupování z boxu a vstřebání signálu a následném správně provedeném signálu. Za to palec nahoru pro skoro všechny hráčky!!!

Děkujeme fanouškům, Terce Horáčkové a Karlovi Domesovi ( jedinému opačnému pohlaví na našem výjezdu ). A já děkuji Adélce za pokus o zápis zápasů .... :-), dále samozřejmě Jítě a pak hlavně  sama sobě, že jsem zvládla hned dvě premiéry na tomto speciálním turnaji - roli head kouče a vrchního pilota ! Opravdu speciální turnaj :-)

Moc se těším na příští sézonu!!!!!!!

Za tým žákyní mladších Zuzka, Jíťa a Adélka

-Z-