Zápasy proti reprezentaci Nového Zélandu 7. 8. 2014 ve Svoboda parku

Před srpnovým MS žen se v Praze koná přípravný turnaj některých softballových reprezentací. Vedle Rakouské reprezentace přicestuje také ruský tým a světovou úroveň softballu přijede ukázat reprezentace Nového Zélandu.
Softball na Novém Zélandu je na vysoké úrovni a pro Joudrs je poctou takový tým přivítat na domácí půdě. Naše Áčko s týmem ze Zélandu sehraje zápas ve čtvrtek 7. 8. od 17:00, následovat bude další utkání, ve kterém se v 19:30 postaví protinožcům reprezentace ČR, do které bylo nominováno i pět hráček z našeho oddílu. Bude se pravděpodobně jednat o nejkvalitnější ženský softball, který bude toto léto v Čechách k vidění. Přijďte se podívat, jak se bude našim hráčkám dařit, přijďte jim zafandit a podílejte se na vytvoření skvělé atmosféry a podpoření dobré pověsti českého softballu ve světě.

K této akci byla vyhlášena soutěž o poukázku do Joudrs krámku v hodnotě 250 Kč.

Do slosování o poukázku budou zahrnuti všichni, kdo budou na facebooku sdílet* pozvánku na tuto akci (výše zobrazený plakát je zveřejněn na facebooku SK JOUDRS PRAHA).

Poukázku může získat pouze ten, kdo bude při slosování, které proběhne během zápasu Joudrs vs. Nový Zéland, přítomen v areálu Svoboda parku.

* pozor na nastavení soukromí na facebooku, pro jisté zařazení do soutěže můžete zaslat screenshot svého sdílení na skjoudrspraha@gmail.com

hn6

Zápasy proti reprezentaci Nového Zélandu 7. 8. 2014 ve Svoboda parku