Ženy A: Áčko si ve druhém turnaji Poháru ČSA vybojovalo účast ve Final Four!

Jarní turnaj Poháru ČSA se nám vůbec nepovedl, skončili jsme na šestém místě. A tak jsme ve druhém turnaji potřebovali zvítězit, aby jsme si s určitostí zajistili účast ve Final Four. A ačkoliv nám po Poháru mistrů chybělo dost sil, tenhle úkol jsme zvládli, ve finále porazili Tempo 2:1 a postoupili mězi nejlepší čtyři týmy českého poháru.

V pátečním zápase proti Eagles jsme opravdu velkou energií neoplývali, čtyři dny na odpočinek opravdu nebyly moc. I tak jsme si v prvním utkání připsali důležité vítězství, po nesprávném střídání Krče a následné skreči jsme vyhráli 7:0.

Druhý zápas turnaje proti Storms jsme v sobotu dopoledne rozhodli v tie-breaku, ve kterém jsme dali tři body a vyhráli 5:2. V dalším zápase jsme porazili Ledenice 10:5 a zajistili si první místo ve skupině.

V nedělních vyřazovacích bojích jsme narazili na Sabat, který jsme zdolali velmi těsně 3:2. A o bod jsme byli lepší také ve finále. Vítězný hit si připsala Denisa Podzimková a ačkoliv by nám k postupu do Final Four nakonec stačila i druhá příčka v turnaji, po výhře 2:1 nad Tempem jsme druhý turnaj ovládli.

O vítězkách Poháru ČSA se rozhodne na našem hřišti, tak nám 17.9. přijďte do Svoboda parku zafandit!

Ženy A: Áčko si ve druhém turnaji Poháru ČSA vybojovalo účast ve Final Four!