Ženy A: Derby s Eagles skončilo nerozhodně

Měření sil s naším největším rivalem z Krče tentokrát dopadlo smírně, výjezd do Ledenic se ale vydařil ve všech směrech - kromě dvou výher jsme si do Prahy přivezly i spoustu zážitků z bezva výletu.

První sobotní utkání na Krči jsme zvládly dobře, body jsme přidávaly konstantně celé utkání a soupeřkám jsme nepovolily ani bod, nakonec jsme si připsaly výhru 7:0. Druhá zápas už nám ale nevyšel, na rozdíl od toho prvního jsme v útoku prospaly začátek, vítezství nás ale stála především jedna nepovedená směna v obraně, ve které Eagles dovezli tři body a odskočili nám na 5:2. Na vyrovnání nám zbývaly ještě dva inningy, ale proti Martině Lackner jsme se už nedokázaly prosadit a druhý zápas prohrály.

Ještě odpoledne jsme se vydaly na cestu do Ledenic, abychom si stihly odpočinout před nedělními zápasy. Večer jsme si zpříjemnily rybím menu v třeboňské restauraci a podle instrukcí hlavní trenérky jsme byly v jedenáct v posteli. S dobrou náladou a v nových dresech jsme v neděli nastoupily proti Ledenicím a v prvním zápase jsme se s Veronikou Peckovou na prkně vyrovnaly o poznání lépe než v předchozím utkání na začátku sezóny. Nastřílely jsme devět bodů, soupeřky nedovezly ani jeden. Po výhře 9:0 jsme dobře pálily také ve druhém klání a Ledenice i podruhé porazily, tentokrát 13:2.

Ačkoliv nemáme dohrány všechny zápasy, které byly přeloženy kvůli dešti, se třiceti body s přehledem vévodíme tabulce Extraligy žen. Druzí jsou Eagles s šestadvaceti body a jedním s odehraným zápasem navíc. O víkendu nás ve Svoboda parku nečekejte, najdete nás ale na jiných pražských hřištích a za veškerou podporu předem děkujeme. Zařínáme na Kotlářce v sobotu v deset hodin!

Ženy A: Derby s Eagles skončilo nerozhodněŽeny A: Derby s Eagles skončilo nerozhodně