Nábor na softballový tábor 2021

ME juniorek U18

Softballový příměstský tábor - 2021

PF 2021

Žáci starší: cesta až na samý vrchol

OPEN Mistrovství ČR U18 juniorky - Joudrs opět k nezastavení!

Juniorky A - neporažené zlaté holky z Joudrs!

Žáci U11: na bedně i v žákovské lize

Muži A a zakončení letošní sezóny!

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

Joudrs mistryněmi Česke republiky

Po sedmé v historii se radujeme z ženského mistrovského titulu. Naposledy náš ženský A-tým věšel zlaté medaile na krk v roce 2016, letos ale přišel čas úspěch zopakovat.

V základní části týmy odehrály 28 zápasů, Joudrs zvítězili v 21. Ve finále se pak střetli s krčským týmem Eagles Praha, s nímž Joudrs pamatuje obrovské rivalské období, „Určitě se může vrátit zase éra, ve které jsme velmi často bojovali proti Eagles ve finále. Jak my, tak oni mají tým na to, aby zase hrál o přední místa v následujících letech,“ dodal trenér mistrovského týmu a předseda oddílu Joudrs Tomáš Kusý. V sérii na dvě vítězná utkání naše ženy vyhrály ejprve rozdílem 11:4 a po druhé těsněji 2:0.

K vítězství přispěly dva homeruny; v prvním zápase odletěl míček za plot od pálky Jůlie Coufalové, v druhém se dlouhým odpalem vyznamenala Eva Rendlová. Excelentním výkonem na pozici nadhazovačky tým podržela Kateřina Kindermannová.

Letos jsme sbírali také úspěchy v mládežnických kategoriích; zlato vybojovaly juniorky do 20 i do 18 let, mistry ČR se stali také žáci. Stříbrné medaile si vysloužili junioři do 20 let a kadetky, bronzoví jsou junioři do 18 let.

foto: jan Beneš

více foto ZDE

Ženy A ...Jsme MISTŘI!Ženy A ...Jsme MISTŘI!