Ženy A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šesté

Máme za sebou úvodní soutěžní víkend této sezóny, který patřil prvnímu turnaji Poháru ČSA. Nehráli jsme vůbec špatně, ale v klíčovém zápase proti Storms jsme si vybrali slabou chvilku a po vysoké prohře tak přišli o možnost bojovat o medailová umístění. Nakonec jsme skončili na šestém místě.

Do turnaje jsme vstoupili v sobotu ráno vysokou výhrou nad Koltářkou, proti které jsme výborně pálili, body přidávali v každé směně a zápas nakonec ovládli 14:1. Jenže následující zápas proti Storms měl úplně jiný scénář. V útoku se nám nedařilo a ani obrana nebyla z naší strany příliš dobrá. Holky z Řep naopak pálily výborně a porazily nás jasně 10:1. Večer jsme vybojovali výhru proti Ledenicím 3:2 v tie breaku a v naší skupině vzniklo kolečko. A vysoká prohra se Storms pro nás bohužel znamenala, že v neděli budeme hrát spodek tabulky.

V neděli jsme si nejdřív zahráli s Krčí. Zápas to byl vyrovnaný až do 5. směny, kdy jsme dovezli několik bodů a nakonec si připsali vítězství 6:2. O 5. místo jsme se utkali s Tempem a v 6. směně to bylo 2:2. Jenže v tie breaku se nám nepovedlo dovézt bod, zato Tempu ano a souboj tak ovládlo 3:2. Po první turnaji jsme v Poháru na 6. místě a o postup do Final Four tak budeme muset ještě pořádně zabojovat!

O víkendu nás čekají extraligové zápasy na domácím hřišti, začínáme v sobotu v 11 hodin proti Storms, tak nám přijďte zafandit!

Ženy A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šestéŽeny A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šestéŽeny A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šestéŽeny A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šestéŽeny A: Pohár ČSA nevyšel podle našich představ, skončily jsme šesté