Ženy A: První prohra v sezóně, padly jsme s Čechií

STAVBA HALY - 4. 11. 2023 OD 8:00 hod

Zápisy Mikro 2023/2024

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Podle jednoho sportovního pravidla "série svazují", a tak je možná dobře, že i my jsme letos v sezóně poprvé prohrály. Naši deset zápasů trvající vítěznou sérii přerušila Čechie, hned v dalším utkání jsme jí ale porážku oplatily.

Jedno extraligové kolo jsme odehrály už tradičně ve sváteční den 8. května v rámci Joudrs exhibice a v obou čtvrtečních utkáních proti Čechii se nám dařilo. V zápasech jsme výborně pálily a oba ukončily rozdílem. Čechii jsme zdolaly 14:0 a 7:0, díky perfektní obraně a jistotě na prkně si soupeřky ani neškrtly.

Nabuzené vysokými výhrami jsme si ve Svoboda parku užily i zbytek slunečného dne, naší mládeži jsme mohly jen držet palce, hrály totiž ve stejný čas jako my, holkám z Béčka, ale i "Sofťákům" , Mužům A a Ženám C už jsme fandily z tribuny a letošní exhibici si moc užily.

V neděli jsme předehrávaly zápasy, které musely být přeloženy kvůli naší zářijové účasti na Poháru mistrů evropských zemí, a opět to byla utkání s Čechií. Část týmu tak prožila náročný víkend, od soboty totiž probíhalo také soustředění národního týmu. Z reprezentační akce jsme byly uvolněny o něco dříve a před třetí hodinou jsme se sešly na Sabatu.

První zápas nám ale vůbec nevyšel. Čechie nám hned v první směně nadělila tři body. Tohle manko jsme ještě stačily vyrovnat, soupeřky ale opět odskočily a svůj náskok navýšily na 8:3. My jsme do konce utkání dovezly už jen jediný bod, zato Čechie další tři a po výsledku 11:4 nás tak jako první v letošní sezóně porazila. V druhém zápase jsme jí ale porážku vrátily i s úroky. V první směně jsme dovezly dvanáct bodů a Čechii nakonec zdolaly rozdílem 13:0 po čtvrté směně.

Další zápas hrajeme v sobotu 17.5. v 16 hodin, kdy se utkáme s Kunovicemi. Přijďťe nám zafandit do Svoboda parku!