Ženy A: První půlka sezóny za námi, letní přestávku strávíme na prvním místě

2024 Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

STAVBA HALY - 4. 11. 2023 OD 8:00 hod

Zápisy Mikro 2023/2024

DĚTSKÉ OSLAVY NA JOUDRS

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Protože v srpnu odjíždíme na Pohár mistrů, čekala nás ještě před letní přestávkou předehrávka se Sabatem. Oba zápasy jsme si pohlídali, nedovolili soupeřkám jediný bod a připsali si dvě výhry – 4:0 a 7:0. Po polovině sezóny jsme v tabulce na prvním místě, Ledenice na nás ztrácí 4 body.

Alyson je zpět a tak se v prvním zápase postavila na prkno. Povedl se nám vstup do utkání, v úvodním inningu jsme i díky triplu Evy Rendlové dovezli dva body a další dva doběhy přidali ve druhé směně, kdy jsme slepili několik singlů. Do konce zápasu už se skóre nezměnilo, vyhráli jsme 4:0.

Druhý zápas odházela Áďa Weissová a ani na ni si soupeřky neškrtly. My dali první bod ve druhé směně a v té následující přidali další čtyři. Double zaznamenala Julča Coufalová a Míša Poláková, Apolena Výborná se blýskla trojmeťákem. Do konce utkání jsme dali ještě dva body a vyhráli rozdílem po páté směně 7:0.

Teď nás čeká letní přestávka, kterou strávíme s 41 body a jednou prohrou na kontě na prvním místě v tabulce. Druhé jsou Ledenice, které ztrácí 4 body. Další zápas nás čeká až v rámci 2. turnaje Poháru ČSA na začátku srpna. Krásné léto všem a děkujeme za podporu!