Ženy B ve čtvrtém hracím víkendu

Bylo nebylo, jednoho krásného rána jsme se vydaly na předlouhou cestou za vítězstvím a přímým postupem do play off. Sobotní dopoledne jsme se sešly v Troji a v deset hodin nastoupily do prvního zápasu se Sabatem, který nezačal zrovna slavně. Hned druhou pálkařku trefili do krku a chvíli nám trvalo, než jsme pochopily, že outy spojka zpravidla vycouvává do běžců, takže jsme byly třikrát out mezi druhou a třetí metou za bránění, nicméně nás to neodradilo, ba naopak. Pálily jsme, útočily jak divé, v poli vše pochytaly, a holky ze Sabatu jsme nakonec přehrály 11:5.

Do druhého zápasu se trochu zatahlo a nám přibyl soupeř - vítr a déšť. Protože je sabat u vody, a všude rostou stromy, opadala z nich bílá semínka, takže v jednu chvíli jsme se cítily, jako bychom hrály v prosinci. A ani to nás nezastavilo. Díky skvělé práci nadhazovaček, a díky našemu palkarskemu výkonu jsme druhy zápas opět vyhraly, tentokrát 5:1.

V neděli jsme se utkaly s týmem ze Sezimova Ústí a to s Hladovymi hrochy. Oba zápasy jsme potřebovaly vyhrát, což se nám podařilo.
V prvním zápase jsme díky výbornému poli a pálce zvítězily 11:0. Druhý zápas se více táhl a únava nejen z předchozích zápasů, ale i z horkého počasí na nás byla znát, hlavně v posledních třech směnách. Nakonec jsme ale těžce vybojovaly výhru 10:6.

Tento víkend jsme si připsaly 4 výhry, což pro nás znamená přímý postup do play off a udržení druhé ligy žen do příštího roku.

Za celý náš tým moc děkujeme našim nadhazovačkám Áně Zoulové a Míše Otáhalové, za perfektní výkony na prkně. Dále děkujeme pomoci z Joudrs týmu A Kačce Růžičkové a z Žen C Evče Staňkové.

Ženy B: Další úspěšný víkend za námiŽeny B: Další úspěšný víkend za námiŽeny B: Další úspěšný víkend za námiŽeny B: Další úspěšný víkend za námi