Ženy B: Déšť softballu nepřál

Kvůli nepřízni počasí jsme tento víkend odehráli jen jeden celý zápas, vítězný, proti PV Praha. Ostatní zápasy musely být ukončeny z důvodu nehratelnosti hřiště po neustupujícím dešti. Chybějící zápasy se promítly i do tabulky druhé ligy, ve které je teď pořadí zkreslené různými počty odehraných zápasů.

Sobota 17.5. - PV Praha

Zápas i přes déšť v průběhu rozcvičky začal podle rozpisu a my jsme mohli hrát. PVčka zaútočila hned v úvodu zápasu a v první směně stáhli jeden bod. Na 1:1 jsme vyrovnali v dohrávce třetího inningu a v další směně jsme přidali tři body. S Míšou na nadhozu jsme soupeři dovolili už jen jeden bod v páté směně a zápas vyhráváme 6:2.

Druhý zápas byl zrušen po třetí směně za stavu 3:0 pro nás.

Neděle 18.5. - Dračice Brno

Druhý den nás čekal brněnský tým, který je v druhé lize nováčkem. Dračice šly do zápasu naplno a po první směně vedly 2:0. Ve druhé a čtvrté směně jsme podle šablony: Majka hit, Kačka ulejvka, Janča odpal, snížili na 4:2. Od čtvrté směny začalo pršet, ale Poli na prkně a obrana už další body Dračicím neumožnily. Do dohrávky zápasu vedly Dračice a my potřebovali dva body na vyrovnání. Na dva outy jsme zápas vyrovnali, ale déšť sílil a rozhodčí už zápas do tie-breaku nepustili. První i druhý zápas budeme muset nahrazovat v jiném termínu.

V sobotním zápase si za nás zahrála Pajky Menčíková z juniorek, děkujeme i Sofťákům starajícím se o hřiště, kteří jej vždy dokázali dát do pořádku tak, abychom mohli hrát.

Kačka

Ženy B: Déšť softballu nepřálŽeny B: Déšť softballu nepřálŽeny B: Déšť softballu nepřál