Ženy B: Druhé kolo ligy v nových dresech

Začalo druhé kolo ligy a my jsme tentokrát doma hostili Tempo a Sabat B, tedy prvního a posledního v tabulce. Po víkendu odcházíme s bilancí 2:2 a pořád držíme druhou příčku.

Sobota 31.5. – Tempo Praha

Tlaku Tempa jsme odolávali do třetí směny, kdy jsme dostali 3 body. V další směně jsme stáhli na 3:1, ale víc bodů jsme už nepřidali. Tempo ještě zabralo na konci zápasu a první zápas prohráváme 8:1.

Druhý zápas byl vyrovnanější, Tempo sice v první směně bod dalo, ale ve čtvrté směně jsme se ujali vedení 3:1. Do sedmé směny jsme s Poli na nadhozu, která si za zápas připsala 10 strike outů, vedení udrželi, ale soupeř v posledním inningu třikrát skóroval, na to se nám už odpovědět nepodařilo a prohráváme 6:4.

Neděle 1.6. – Sabat B

Do prvního zápasu jsme vkročili dobře, zahraným doublem a dvěma body v první směně. V druhém inningu se Sabat přiblížil na 2:1, ale v průběhu zápasu jsme přidávali další body a vyhráli jsme 10:1.

Vstup do druhého zápasu byl úplně odlišný, po několika chybách v obraně jsme v první směně prohrávali 3:0. Ani v útoku se nám nedařilo jako v minulém zápase a stav po třetí směně byl pro nás nepříznivý 5:4. V pátem inningu jsme se ujali vedení 7:5 a tento výsledek pohlídali až do konce.

V neděli jsme vítězně pokřtili nové dresy, které jsme si nechali až na hezké počasí. Příští víkend si uděláme výlet do Krkonoš a snad přivezeme víc výher než tento víkend.

Kačka

Ženy B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresechŽeny B: Druhé kolo ligy v nových dresech