Ženy C: Konec sezóny je tady

SK Joudrs, softball, Praha

Juniorky A: Hodnocení sezóny 2020/2021

Pohár zůstává doma, titul obhájen!

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

Muži A: Krev, pot a slzy

Muži A na SuperCupu!

Muži A poprvé v playoff!

JUNIORKY JSOU MISTRYNĚ EVROPY!

Muži A a jarní část extraligy!

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY - LÉTO 2021

Ženy A ...Jsme MISTŘI!

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

Do letošní sezóny jsme naskočily v plné síle v počtu 16 hráček. Vidina  počtu odehraných zápasů  byla letos obrovská. Jako již několik let je naší soutěží Pražský přebor, do kterého se letos přihlásilo 7 týmů, takže nás mělo čekat  minimálně 14 zápasů v Pražském přeboru žen.

Největším pohonem ale pro nás byla letošní účast v 3. lize žen. Soutěž, o kterou jsme se pokoušely od roku 2018, už 2x jsme se na podzim přihlásily, ale bohužel start pak nevyšel, a prostě to klaplo až letos...ale vlastně ne tak docela. 16 hráček zdá se jako velké číslo. Ale z hlediska "senior" softballistek by to číslo mělo být minimálně vyšší dvakrát tolik, aby se vše dařilo a vydařilo se odehrát celý víkend, tzn. 4- 5zápasů během dvou dnů. Kdo nás sleduje,
ví přesně, co se může všechno stát během 1 večerního zápasu :-). Spojením s mladšími nadějemi našeho klubu se nám podařil odehrát jeden turnaj 3. ligy, na kterém jsme se umístily na parádním 2. místě. Na turnaji nás  porazil pouze tým Chomutova.
Pár z nás si  v letošní sezóně zahrálo dokonce i v 2. lize žen, s juniorkami našeho klubu.  Během několika zápasů jsme si navzájem nakoukly pod pokličky a podívaly se díky tomuto propojení na softball očima těch mladších. Rychlejších, fyzicky zdatnějších. Víme  ale a už dávno tedy, že to prostě  není jen o té fyzické stránce, hrát dobrý softball. A myslím, že náš tým je toho už několik let důkazem. A troufám si říct, že jako ženy C jsme v té 2. lize určitě ostudu neudělaly :).
Na konci každé sezóny nám síly trošku slábnou, ale letos nám ta sezóna  dala zabrat trochu víc.
Končíme tedy v počtu 13 hráček v plné polní, 3 v rekonvalescenci...  ale za to s úsměvem a i přes bolístky, a že jich tedy letos bylo, se těšíme na novou sezónu. Těšíme se na zimní přípravu plnou floorballu a přehazky. A budeme si přes celou zimu držet palce, aby jsme si  udržely své linie a nemusely na jaře řešit jiné velikosti dresu. A samozřejmě se  budeme  těšit na všechny příznivce našeho týmu na jaře opět na tribuně!
Moc děkuji celému svému týmu za super sezónu. A fanouškům. A prostě všem, kteří nás mají rádi. Takové jaké jsme.
Takže díky, díky, díky
Joudrs olé!
-zc-
 
Ženy C: Konec sezóny je tadyŽeny C: Konec sezóny je tady