Pozvanka na ukazkove treninky zari 2017

Nábor nových hráčů a hráček

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

4. ročník Mezinárodní Joudrs Cup U17

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Nadhazovací lekce pro všechny úrovně s Alyson

Angličina s Alyson pro rodiče Mikro

Anglická konverzace s Alyson rodilou mluvčí

Nadhazovací kemp s Alyson

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Baví vás sport a máte týmového ducha? Pak je softball ten pravý sport pro vás!

Softballový klub JOUDRS PRAHA přijímá nové hráče a hráčky, především ve věku 6 - 12 let.

Nábory se konají především v září, ale můžete kontaktovat trenéry příslušného týmu během celého roku.

Softball je tzv.pálkovací hra, která je variantou baseballu a patří do kolektivních sportů. V SK Joudrs Praha softballem komplexně rozvíjíme tělesnou individuální zdatnost a sportovní dovednosti dětí – správné běhání, ohebnost, rychlost, reakci, pružnost, koordinaci, fyzickou zdatnost a v neposlední řadě vzájemnou komunikaci a spolupráci v týmu. Vše především formou zábavy a her.

Tréninky poskytují dětem nejen individuální přístup a kvalitně strávený volný čas pod vedením trenérů s reprezentační zkušeností, ale i moderní softballové hřiště a zázemí špičkového oddílu evropské úrovně, který pravidelně vychovává hráčky pro reprezentaci ČR.

Softball táhne a stává se čím dál populárnější, jak ukázalo Mistrovství Evropy žen 2013 pořádané právě naším klubem. A potvrdilo také, že umíme vychovávat talenty, vždyť mezi bronzovými medailistkami ze šampionátu bylo hned 7 hráček z Joudrs. I v roce 2014 se členky našeho klubu podílely na velkých úspěších českých reprezentací: pomohly vybojovat zlaté medaile z ME juniorek do 19 let, stříbrné medaile z ME žen do 22 let a tvořily jádro týmu ženské reprezentace na MS v Holandsku. A v roce 2015 hráčky našeho klubu přispěly v dresu české reprezenatce k bronzovým medilím z ME žen.

A své zástupce dodáváme pravidelně i do mládežnických reprezentací. Ta kadetská i žákyňská v roce 2013 vybojovala s nemalým přispěním Joudrsaček stříbrné medaile na evropských šampionátech svých kategorií, zastoupení měl klub i na MS juniorek v Kanadě. V roce 2014 se výběru Little League Prague v sestavě s 5 členkami žákyňského týmu Joudrs podařilo probojovat na celosvětové finále hrané v USA, v roce 2016 se Světového finále v USA zúčastnilo ve 2 věkových kategoriích hned 12 našich hráček! V roce 2015 pak naše kadetky v národním dresu přispěly  ke stříbru z ME kadetek. V Joudrs to zkrátka s mládeží umíme. Pracujeme s dětmi již od nejútlejšího věku.

Provádíme nábory do těchto týmů

• T ball (přípravka pro softball): chlapci a dívky ročník nar. 2008 - 2011 tréninky PO, ST nebo ÚT a ČT, v PÁ dobrovolně, vždy 15:30 - 17:00
  • Žáci: chlapci ročník nar. 2005 - 2007 tréninky ÚT, ČT a PÁ 15:00 - 17:00
  • Žákyně: dívky ročník nar. 2005 - 2007 tréninky PO, ST, PÁ 14:45 - 16:15
  • Kadeti: chlapci ročník nar. 2002 - 2004 tréninky ÚT, ČT a PÁ 17:00 - 19:00
  • Kadetky: dívky ročník nar. 2002 - 2004 tréninky PO, ST, PÁ 17:00 - 19:00

Nepožadujeme, aby člen týmu absolvoval týdně všechny tréninky, ale očekáváme, že bude trénovat optimálně 2x týdně, aby jeho trénování mělo smysl a vedlo k jeho úspěšnému sportovnímu rozvoji.

A proč se stát členem právě Joudrs?

Podívejte se ZDE v reportáži TV Praha 8 natočené v roce 2012.

Jak se přihlásit do týmu

Ideální je zúčastnit se ukázkových tréninků pro veřejnost, které pravidelně pořádáme v září. V případě, že jste se nemohli ukázkového tréninku zúčastnit, pak zkontaktujte trenéra příslušného týmu dle vaší věkové kategorie, který vám rovněž zodpoví vaše dotazy. Kontakty na trenéry naleznete ZDE.  Přihlásit se můžete také přímo na tréninku tohoto týmu. Stačí přijít 15 minut před začátkem tréninku k šatnám v budově tělocvičny ZŠ Dolákova v Praze 8 – Bohnicích (vchod zezadu z venkovního areálu školy) a nahlásit se trenérovi. Zároveň si můžete trénink rovnou vyzkoušet. K tréninku vám postačí standardní sportovní oděv a obuv + pití, softballové vybavenívám bude zdarma k zapůjčení na místě.

Do budovy tělocvičny se nechodí přes školu, tu je potřeba obejít zleva kolem plotu slepou ulicí Feřtekova a na jejím konci projděte brankou do areálu a ke vchodu do tělocvičny, nebo můžete školu obejít zprava a k tělocvičně projít přes parkoviště v areálu školy.

Nováčky čeká príma parta, trenéři s reprezentační zkušeností a také měsíc trénování zdarma

Přivítáme každého nováčka, který má chuť sportovat. Tak neváhejte a přijďte!

Příspěvky

Pro všechny týmy je jejich výše stanovena  takto:

• 1. rok (sezóna) členství  v klubu 3 500 Kč za rok
  • 2. a každý další rok (sezóna) členství  v klubu 5 000 Kč za rok
  • + k tomu vždy 1 000 Kč za rok (variabilní část), kterou však může rodič člena během sezóny odpracovat formou  1denní brigády na akcích klubu (turnaje, klubové brigády apod.)

Kde Joudrs najdete?

Hřiště i zázemí klubu se nachází v areálu ZŠ Dolákova, Praha 8 - Bohnice. Dobrá dostupnost MHD – od metra Kobylisy busem č.200 nebo 102 do zastávky Sídliště Bohnice, a odtud 5 min. pěšky. Viz mapka zde.

Od listopadu do března probíhají tréninky v tělocvičnách ZŠ Dolákova a v naší nové nafukovací hale v areálu školy, v období duben - říjen venku na softballovém hřišti.

Detailní informace získáte osobně na tréninku příslušného týmu a také u Tomáše Jangla na telefonním čísle 777 163 977.