Pozvanka na ukazkove treninky zari 2017

Realizační tým

SK Joudrs, softball, Praha

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

4. ročník Mezinárodní Joudrs Cup U17

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Nadhazovací lekce pro všechny úrovně s Alyson

Angličina s Alyson pro rodiče Mikro

Anglická konverzace s Alyson rodilou mluvčí

Nadhazovací kemp s Alyson

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Předseda klubu

Tomáš Kusý
předseda klubu
Tomáš Kusý

Výbor klubu

Linda Rychlá
člen výboru klubu
Linda Rychlá
Novotný Slavomír
člen výboru klubu
Novotný Slavomír

Kontrolní komise

Eva Rendlová
člen kontrolní komise
Eva Rendlová
Magdaléna Loudová
člen kontrolní komise
Magdaléna Loudová
Eva Rychtaříková
člen kontrolní komise
Eva Rychtaříková

Sekretář klubu

Lucie Janáčková
sekretář klubu
Lucie Janáčková

Ženy A

Daniel Tobola
Hlavní trenér
Daniel Tobola
Tomáš Kusý
trenér
Tomáš Kusý
Michal Fabián
kondiční trenér
Michal Fabián
Magdaléna Loudová
asistent trenéra
Magdaléna Loudová
Eva Rychtaříková
scout
Eva Rychtaříková
Zuzana Klimplová
technický vedoucí
Zuzana Klimplová
Linda Rychlá
fyzioterapeut
Linda Rychlá

Muži A

Zdeněk Mach
hlavní trenér
Zdeněk Mach
Tomáš Benda
asistent trenéra
Tomáš Benda
Ondřej Stroner
asistent trenéra
Ondřej Stroner
Andrea Machová
technický vedoucí
Andrea Machová

Akademie

Eva Rendlová
asistent trenéra
Eva Rendlová
Eva Rychtaříková
asistent trenéra
Eva Rychtaříková

Ženy C

Tereza Dobrá
hlavní trenér
Tereza Dobrá
Adéla Plavcová
asistent trenéra
Adéla Plavcová

Muži B

Pavel Kaňkovský
hlavní trenér
Pavel Kaňkovský
Jakub Stařík
asistent trenéra
Jakub Stařík
Jan Čáp
asistent trenéra
Jan Čáp

Juniorky

Tomáš Kusý
hlavní trenér
Tomáš Kusý
Tobola Daniel
trenér
Tobola Daniel
Stáňa Hudíková
asistent trenéra
Stáňa Hudíková
Lenka Jaklová
asistent trenéra
Lenka Jaklová
Gábina Linková
scórer
Gábina Linková
Pavel Link
trenér
Pavel Link

Kadeti starší

Ondra Stroner
hlavní trenér
Ondra Stroner
Pepa Šulc
asistent trenéra
Pepa Šulc
Bára Šmídová
technický vedoucí
Bára Šmídová
Iva Menšíková
asistent trenéra
Iva Menšíková

Kadetky starší

Renata Poláková
hlavní trenér
Renata Poláková
Karolína Gavendová
kondiční trenér
Karolína Gavendová
Luboš Haspekl
asistent trenéra
Luboš Haspekl

Kadeti mladší

Pavel Kalčev
hlavní trenér
Pavel Kalčev
Tomáš Jangl
asistent trenéra
Tomáš Jangl
Petr Pytelka
asistent trenéra
Petr Pytelka
Renata Pytelková
technický vedoucí
Renata Pytelková

Kadetky mladší

Eva Rychtaříková
hlavní tenér
Eva Rychtaříková
Lucka Janáčková
asistent trenéra
Lucka Janáčková
Radim Krušinský
asistent trenéra
Radim Krušinský
Tomáš Sobotka
asistent trenéra
Tomáš Sobotka

Žákyně starší

Antonín Chaloupka
hlavní trenér
Antonín Chaloupka
Jitka Chaloupková
asistentka trenéra
Jitka Chaloupková
Adéla Chaloupková
asistent trenéra
Adéla Chaloupková
Zuzana Capíková
asistent trenéra
Zuzana Capíková

Žákyně mladší

Eva Rychtaříková
hlavní trenér
Eva Rychtaříková
Marie Halaburtová
trenér
Marie Halaburtová
Jitka Chaloupková
technická vedoucí
Jitka Chaloupková
Barbora Rakušanová
trenér
Barbora Rakušanová

Žáci

Tomáš Jangl
hlavní trenér
Tomáš Jangl
Pavel Kalčev
asistent trenéra
Pavel Kalčev
Karel Doubek
asistent trenéra
Karel Doubek
Jan Beneš
asistent trenéra
Jan Beneš
Iva Šarkeziová
asistent trenéra
Iva Šarkeziová
Jana Jasanská
asistent trenéra
Jana Jasanská
Saša Štrouchal
asistent trenéra
Saša Štrouchal
Jolana Kudláčková
asistent trenéra
Jolana Kudláčková
Věra Janglová
technická vedoucí
Věra Janglová

T-ball

Helena Novotná
hlavní trenér
Helena Novotná
Slavomír Novotný
asistent trenéra
Slavomír Novotný
Kateřina Mrázová
asistent trenéra
Kateřina Mrázová
Václav Kettner
asistent trenéra
Václav Kettner
Petr Katz
asistent trenéra
Petr Katz
Jindra Štefková
asistent trenéra
Jindra Štefková
Jana Buršíková
asistent trenéra
Jana Buršíková
Karin Štefková
asistent trenéra
Karin Štefková
Martin Šperl
asistent trenéra
Martin Šperl
David Agner
asistent trenéra
David Agner
Dominika Tavernová-Turisanová
asistent trenéra
Dominika Tavernová-Turisanová
Martin Mitteis
technický vedoucí
Martin Mitteis
Josef Brož
asistent trenéra
Josef Brož
Josef Kozák
asistent trenéra
Josef Kozák
Adéla Skurčáková
asistent trenéra
Adéla Skurčáková
František Beneš
asistent trenéra
František Beneš

Micro

Linda Rychlá
hlavní trenér
Linda Rychlá
Magda Loudová
asistent trenéra
Magda Loudová
Petra Balounová
asistent trenéra
Petra Balounová
Jana Neničková
asistent trenéra
Jana Neničková
Josef Brož
asistent trenéra
Josef Brož
Andrea Machová
asistent trenéra
Andrea Machová
Vladimír Kaňka
asistent trenéra
Vladimír Kaňka
Eva Šulcová
asistent trenéra
Eva Šulcová
Kateřina Růžičková
asistent trenéra
Kateřina Růžičková

Manager scóringu

Lenka Richterová
manager skóringu
Lenka Richterová

Joudrs slowpitchová liga

Hana Vlčková
Vedoucí Joudrs Slowpitchové ligy
Hana Vlčková

Manažer klubu

Tomáš Jangl
manažer klubu
Tomáš Jangl

Manažer areálu

Jiří Hudík
manažer areálu
Jiří Hudík

Správce areálu

Milan Dušek
správce areálu
Milan Dušek

Clubhousu

Jirka Hudík
správce clubhousu
Jirka Hudík

S.O.F.T.

Jirka Růžička
vedoucí S.O.F.T.
Jirka Růžička

Krámek

Lucie Janáčková
joudrs dresové oblečení, suvenýry
Lucie Janáčková

Nábor a školní liga

Tomáš Jangl
vedoucí náborů a školní ligy
Tomáš Jangl