Slevový program

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

S.O.F.T. - Sdružení Organizovaných Fanoušků Týmu je sdružení rodičů hráček a hráčů a přátel klubu. Nejde o klasický fan club, jehož členové přijdou jen zafandit svému týmu. Nám v S.O.F.T. jde o víc: o to, aby náš klub fungoval stále lépe a profesionálněji, k čemuž se snažíme přispět i my a přiložit ruku k dílu. Idea S.O.F.T. je založena na hrdosti na příslušnost ke klubu a na vzájemné podpoře. Členství není jen o pomoci rodičů a příznivců při konkrétních činnostech, ale je také nabídkou různých zajímavých aktivit, možností proniknout do světa softballu a Joudrs. A v neposlední řadě chceme také utužit i vzájemné vztahy mezi členy Sdružení, proto si v S.O.F.T. všichni tykáme smiley.

Uvítáme každého nového zájemce o členství v S.O.F.T., protože každá pomocná ruka je potřebná. Jde především o pomoc při turnajích organizovaných klubem, a to o takové činnosti, jako je hrabání a lajnování hřiště či obsluhu výsledkové tabule a podobné „odborné“ aktivity. Nemusíte se bát, naučíme vás je stejně, jako je naučili nás. Jde jen o to, máte-li chuť a zároveň obětujete alespoň 1 víkendový den za rok pro Joudrs. Za to se stanete členy dnes již privilegované a uznávané součásti našeho klubu. Jako člen S.O.F.T získáte za odpracované dny i odměnu v podobě občerstvení a poukázky na klubové oblečení a softballové vybavení do našeho krámku i řadu dalších výhod včetně účasti na akcích určených jen pro členy Sdružení.
Ale hlavně se stanete plnohodnotným a uznávaným členem klubu stejně jako naši hráčky, hráči a trenéři.

Chcete klubu pomoci? S.O.F.T. přivítá každého nového člena!! Stačí vyplnit tuto Přihlášku do S.O.F.T. a zaslat ji v elektronické podobě na níže uvedený e-mail.

S. O. F. T. a jeho organizační týmy řídí Jirka Růžička

telefon: 607 848 953