Nábor na softballový tábor 2021

Joudrs slowpitchová liga

Náborový tábor na softball - 2021

PF 2021

Žáci starší: cesta až na samý vrchol

OPEN Mistrovství ČR U18 juniorky - Joudrs opět k nezastavení!

Juniorky A - neporažené zlaté holky z Joudrs!

Žáci U11: na bedně i v žákovské lize

Muži A a zakončení letošní sezóny!

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

Joudrs slowpitchová liga byla založena na podzim roku 2013. Hlavním cílem při založení ligy bylo umožnit rodičům hráčů, členům klubu a všem přátelům Joudrs si zahrát odlehčenou verzi softballu a ještě více utužit vztahy mezi uvedenými a vedením klubu. Naší ligy se účastní muži i ženy, aktivní hráči i naprostí amatéři.

Ligy se v prvním ročníku účastnilo 6 týmů. Od druhého ročníku hrálo Joudrs slowpitchovou ligu 9 týmů, některé složené z rodičů a trenérů Joudrs, některé mimo klub.V aktuálním ligovém ročníku se vracíme k původnímu cíli, kterým je umožnit rodičům našich hráčů vyzkoušet si hru, kterou hrají jejich děti. Proto i letos startuje pouze 6 Joudrs týmů. I v tomto ročníku odehrajeme celkem 8. kol.  Týmy jsou v každém kole rozděleny do dvou skupin, kde hrají systémem každý s každým. Ligová kola jsou obvykle jednou za měsíc až dva. V letních měsících hrajeme venku na hřištích Joudrs a v zimě v naší nafukovací hale.

Pokud máte zájem hrát, registrujte se prosím zde: Joudrs Slowpitchová Liga

Ligu hrajeme podle pravidel softballu s několika změnami. Ta zásadní se týká způsobu nadhozu. Nevyžadujeme ani naplnění všech oficiálních pravidel slowpitchte, například neplatí pravidlo poměrového zastoupení obou pohlaví, byť vyrovnanou účast mužů a žen doporučujeme. Vzhledem s širokému rozpětí hráčské úrovně a zkušeností se softballem také hrajeme s měkkými míči (Flexibally). Podrobnosti o pravidlech najdete zde:

Pravidla Joudrs slowpitchové ligy

Výbava hráče Joudrs Slowpitchové ligy