Joudrs slowpitchová liga

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Joudrs slowpitchová liga byla založena na podzim roku 2013. Hlavním cílem při založení ligy bylo umožnit rodičům hráčů, členům klubu a všem přátelům Joudrs si zahrát odlehčenou verzi softballu a ještě více utužit vztahy mezi uvedenými a vedením klubu. Naší ligy se účastní muži i ženy, aktivní hráči i naprostí amatéři.

Ligy se v prvním ročníku účastnilo 6 týmů. Od druhého ročníku hrálo Joudrs slowpitchovou ligu 9 týmů, některé složené z rodičů a trenérů Joudrs, některé mimo klub.V aktuálním ligovém ročníku se vracíme k původnímu cíli, kterým je umožnit rodičům našich hráčů vyzkoušet si hru, kterou hrají jejich děti. Proto letos startuje pouze 6 Joudrs týmů. I v tomto ročníku odehrajeme celkem 8. kol (předkolo a 7. regulérních kol). Týmy jsou v každém kole rozděleny do dvou skupin, kde hrají každý s každým Ligová kola jsou obvykle jednou za měsíc až dva. V letních měsících hrajeme venku na hřištích Joudrs a v zimě v naší nafukovací hale. Nehrajeme pro výsledek, ale podobně jako naše děti pro radost ze hry.

Pokud máte zájem hrát, registrujte se prosím zde: https://docs.google.com/forms/d/1_ftmjgS6e4ZYEgfRiFvLlT_SAxAmZAjxp44anL1QJHc/edit

Ligu hrajeme podle pravidel softballu s několika podstatnými změnami,mimo jiné týkajícími se způsobu nadhozu. Nehrajeme tedy podle oficiálních pravidel slowpitche, například neplatí pravidlo poměrového zastoupení obou pohlaví a vzhledem k širokému rozpětí hráčské úrovně hrajeme s měkkými míči, tedy s flexibally. Podrobnosti o pravidlech najdete zde:

Vedoucí soutěže: Martina Macháčková, e-mail: joudrs.sport@gmail.com

6. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

V říjnu 2018 začne již 6. ročník JSL. Zatím známé termíny jsou:

předkolo pátek 19.10.2018 venku
1.kolo neděle 18.11.2018 hala Joudrs
2.kolo     hala Joudrs
3.kolo zatím neurčený termín venku
4.kolo zatím neurčený termín venku
5.kolo zatím neurčený termín venku
6.kolo zatím neurčený termín venku

7.kolo

zatím neurčený termín venku

Přijďte si softball vyzkoušet i Vy!