Slevový program

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Joudrs slowpitchová liga byla založena na podzim roku 2013. Hlavním cílem při založení ligy bylo umožnit rodičům hráčů, členům klubu a všem přátelům Joudrs si zahrát odlehčenou verzi softballu a ještě více utužit vztahy mezi uvedenými a vedením klubu. Naší ligy se účastní muži i ženy, aktivní hráči i naprostí amatéři.

Ligy se v prvním ročníku účastnilo 6 týmů. Od druhého ročníku hraje Joudrs slowpitchovou ligu 9 týmů, které jsou v každém kole rozděleny do tří skupin, kde hrají každý s každým. V aktuálním ligovém ročníku odehrajeme celkem 8. kol. Ligová kola jsou obvykle jednou za měsíc až dva. V letních měsících hrajeme venku na hřištích Joudrs a v zimě v naší nové nafukovací hale.

Ligu hrajeme podle pravidel softballu s několika podstatnými změnami,mimo jiné týkajícími se způsobu nadhozu. Nehrajeme tedy podle oficiálních pravidel slowpitche, například neplatí pravidlo poměrového zastoupení obou pohlaví a vzhledem k širokému rozpětí hráčské úrovně hrajeme s měkkými míči, tedy s flexibally. Podrobnosti o pravidlech najdete zde:

Vedoucí soutěže: Hana Vlčková, e-mail: vlckovahanka@gmail.com

5. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

Termíny 5. ročníku JSL:

1.kolo pátek 20.10.2017 venku
2.kolo neděle 10.12.2017 hala Joudrs
3.kolo sobota 18 + 25.2. 2018 hala Joudrs
4.kolo zatím neurčený termín venku
5.kolo zatím neurčený termín venku
6.kolo zatím neurčený termín venku
7.kolo zatím neurčený termín venku
8.kolo zatím neurčený termín venku

Vítězný tým 2. 3. a 4.  ročníku JSL Karlínský gang

Po skončení posledního zápasu proběhlo v clubhousu slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen.

1. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

KONEČNÉ POŘADÍ TÝMŮ ROČNÍKU 2014