Nábory

Joudrs slowpitchová liga

Srdečně Vás zveme na Joudrs společenský večer

Vánoční Joudrs Cup 2019

SK Joudrs má široké zastoupení v holčičí i klučičí větvi ve výběrech a nominacích do mládežnických reprezentací

STAVÍME HALU 3.11. ... Je to tu, zima na krku!

Junioři: MISTŘI ČR ... Jako tým jsme odjížděli, jako tým jsme bojovali a jako tým jsme i vyhráli!

MČR žákyň U13 – zlatá medaile je ve správných rukou

JOUDRS PRAHA SLAVÍ ZLATÝ HATTRICK!

Nastal čas se trošku vrátit v čase ... AKCE TUNELY

NÁBORY PRO HOLKY I KLUKY

Ženy A - Pohár ČSA - vítězství je doma! Na evropský pohár se JEDE!

Joudrs slowpitchová liga byla založena na podzim roku 2013. Hlavním cílem při založení ligy bylo umožnit rodičům hráčů, členům klubu a všem přátelům Joudrs si zahrát odlehčenou verzi softballu a ještě více utužit vztahy mezi uvedenými a vedením klubu. Naší ligy se účastní muži i ženy, aktivní hráči i naprostí amatéři.

Ligy se v prvním ročníku účastnilo 6 týmů. Od druhého ročníku hrálo Joudrs slowpitchovou ligu 9 týmů, některé složené z rodičů a trenérů Joudrs, některé mimo klub.V aktuálním ligovém ročníku se vracíme k původnímu cíli, kterým je umožnit rodičům našich hráčů vyzkoušet si hru, kterou hrají jejich děti. Proto i letos startuje pouze 6 Joudrs týmů. I v tomto ročníku odehrajeme celkem 8. kol.  Týmy jsou v každém kole rozděleny do dvou skupin, kde hrají systémem každý s každým. Ligová kola jsou obvykle jednou za měsíc až dva. V letních měsících hrajeme venku na hřištích Joudrs a v zimě v naší nafukovací hale.

Pokud máte zájem hrát, registrujte se prosím zde: Joudrs Slowpitchová Liga

Ligu hrajeme podle pravidel softballu s několika změnami. Ta zásadní se týká způsobu nadhozu. Nevyžadujeme ani naplnění všech oficiálních pravidel slowpitchte, například neplatí pravidlo poměrového zastoupení obou pohlaví, byť vyrovnanou účast mužů a žen doporučujeme. Vzhledem s širokému rozpětí hráčské úrovně a zkušeností se softballem také hrajeme s měkkými míči (Flexibally). Podrobnosti o pravidlech najdete zde:

Pravidla Joudrs slowpitchové ligy

Výbava hráče Joudrs Slowpitchové ligy

Vedoucí soutěže: Jitka Chaloupková, e-mail: chalupnice9@seznam.cz

7. ročník Joudrs slowpitchové ligy

Termíny jednotlivých kol:

1. kolo - 18.10.2019

2. kolo - 17.11.2019 - v hale

3. kolo - 13.1.2020 1/2 týmů a 27.1.2019 1/2 týmů od 19 hodin v hale

4. kolo - 1.3.2020

Další termíny budou doplněny dodatečně.

Ligová tabulka po II. kole JSL