Pozvanka na ukazkove treninky zari 2017

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

4. ročník Mezinárodní Joudrs Cup U17

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Nadhazovací lekce pro všechny úrovně s Alyson

Angličina s Alyson pro rodiče Mikro

Anglická konverzace s Alyson rodilou mluvčí

Nadhazovací kemp s Alyson

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Joudrs slowpitchová liga byla založena na podzim roku 2013. Hlavním cílem při založení ligy bylo umožnit rodičům hráčů, členům klubu a všem přátelům Joudrs si zahrát odlehčenou verzi softballu a ještě více utužit vztahy mezi uvedenými a vedením klubu. Naší ligy se účastní muži i ženy, aktivní hráči i naprostí amatéři.

Ligy se v prvním ročníku účastnilo 6 týmů. Od druhého ročníku hraje Joudrs slowpitchovou ligu 9 týmů, které jsou v každém kole rozděleny do tří skupin, kde hrají každý s každým. V aktuálním ligovém ročníku odehrajeme celkem 8. kol. Ligová kola jsou obvykle jednou za měsíc až dva. V letních měsících hrajeme venku na hřištích Joudrs a v zimě v naší nové nafukovací hale.

Zakládající šestici týmů sestavili pověření kapitáni na základě jednotlivých Joudrs týmů. Názvy týmů byly jednoduše určeny podle barvy dresů a konečné pořadí prvního ročníku vypadalo takto:

1. Royal    (Kadeti)

2. Růžová   (T-ball)

3. Fialová    (Kadetky)

4. Černá    (Žáci)

5. Oranžová   (S.O.F.T.)

6. Tyrkysová    (Gymšpit)

Od druhého ročníku rozšířily ligu tři nové týmy a došlo také ke změně názvů staronových týmů. Druhého ročníku ligy se účastnili všichni zakladatelé, v oranžové barvě hrající tým S.O.F.T., kterého jádro stále tvoří členové ze Sdružení Organizovaných Fanoušků Týmu, tým růžových složený z trenérů a rodičů od T-ballu od druhého ročníku přejmenovaný výstižně PINK, černý tým tvořený trenéry a rodiči žáků se nemohl jmenovat jinak než  BLACKOUT, tým GymŠpit jak název napovídá složený ze studentů gymnázia Špitálská, výběrový tým a také vítěz prvního ročníku ROYAL složený z trenérů a rodičů kadetů, tým Purple Cobras podporovaný přáteli Joudrs kadetek a dále nováčci druhého ročníku Grey Wolves a dva týmy mimo členskou základnu Joudrs Spectrum Family a Karlínský gang.

Ligu hrajeme podle pravidel softballu s několika podstatnými změnami,mimo jiné týkajícími se způsobu nadhozu. Nehrajeme tedy podle oficiálních pravidel slowpitche, například neplatí pravidlo poměrového zastoupení obou pohlaví a vzhledem k širokému rozpětí hráčské úrovně hrajeme s měkkými míči, tedy s flexibally. Podrobnosti o pravidlech najdete zde: ............

Vedoucí soutěže: Hana Vlčková, e-mail: vlckovahanka@gmail.com

4. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

Termíny 4. ročníku JSL:

1.kolo pátek 14.10.2016  venku
2.kolo neděle 4.12.2016  hala Joudrs
3.kolo sobota 4.2.2017  hala Joudrs
4.kolo pátek 31.3.2017  venku
5.kolo pátek 21.4.2017  venku
6.kolo pátek 19.5.2017  venku
7.kolo pátek 23.6.2017  venku
8.kolo pátek 22.9.2017  venku

Poslední březnový den proběhlo první letošní venkovní kolo. Kvůli problémům s výpadky proudu se nestihnul odehrát jeden ze zápasů, který bude nahrazen v některém z dalších kol. V tabulce se díky neodehranému zápasu změnilo pořadí na prvních místech, poslední je zatím tým Royal s prvním vítězstvím v tomto kole.

3. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

Konečná tabulka 3. ročníku JSL:

2. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

Vítězný tým 2. ročníku JSL Karlínský gang

Celkovým vítězem tohoto ročníku se podle očekávání stal s výrazným náskokem tým Karlínského  gangu. Pořadí na další místech bylo velmi těsné a při stejném počtu získaných bodů rozhodovalo skóre (menší počet obdržených bodů).Druhé místo těsně udržel BLACKOUT před mocně finišujícími Grey Wolves.

O pořadí na čtvrtém až šestém místě opět rozhodovalo skóre a tedy díky menšímu počtu obdržených bodů čtvrté místo obsadil tým PINK, páte loňský vítěz ROYAL a šesté GymŠpit. Sedmé místo obsadil tým Purple Cobras, osmé Spectrum Family a poslední tým S.O.F.T

Po skončení posledního zápasu proběhlo v clubhousu slavnostní vyhlášení výsledků a předání cen.

1. ROČNÍK JOUDRS SLOWPITCHOVÉ LIGY

KONEČNÉ POŘADÍ TÝMŮ ROČNÍKU 2014