Celoroční nábory do týmů

SK Joudrs, softball, Praha

Otvírací doba krámku v červnu a o letních prázdninách

POZOR POZOR - MIMOŘÁDNÁ BRIGÁDA

Celoroční nábor do softballového klubu Joudrs Praha

Softball je tzv.pálkovací hra, která je variantou baseballu, původně vyvinutá pro možnost tréninku ve vnitřních prostorách. Menší hřiště, větší míč, a hlavně větší rychlost hry z ní ale udělala samostatný atraktivní sport, který se v roce 2020 vrátí mezi olympijské sporty. Družstva se střídají v útoku (na pálce) a v obraně (v poli). Pro hru samotnou je potřeba široká škála dovedností, od běhu, chytání, házení a odpalu míčku až po rychlost reakce a rozhodování a předvídání herních situací.

V SK Joudrs Praha softballem komplexně rozvíjíme tělesnou individuální zdatnost a sportovní dovednosti dětí – správné běhání, ohebnost, rychlost, reakci, pružnost, koordinaci, fyzickou zdatnost a v neposlední řadě vzájemnou komunikaci a spolupráci v týmu. Vše především formou zábavy a her.

Kromě tréninků v průběhu roku pořádáme několik soustředění, halových i venkovních turnajů a samozřejmě děti čekají turnaje ligové soutěže. Dáváme možnost v době letních prázdnin zažít také atmosféru zahraničního turnaje, nejčastěji vyrážíme na turnaje do Itálie. Ke sportu zveme i rodiče a pořádáme utkání určená právě pro rodiče našich členů, kteří si mohou na vlastní kůži přijít vyzkoušet kouzlo, ale i náročnost sportu, kterému se děti věnují.

 

Začít můžeš kdykoli

Ideální je zúčastnit se ukázkových tréninků pro veřejnost, které pravidelně pořádáme v září a letos proběhnou 10.-13. 9. s tréninkovými skupinami tball a coachball. .

V případě, že jste se nemohli ukázkového tréninku zúčastnit, pak zkontaktujte trenéra příslušného týmu dle vaší věkové kategorie, který vám rovněž zodpoví vaše dotazy. Kontakty na trenéry naleznete ZDE.

 

Tréninkové skupiny a dny pro jednotlivé ročníky:

Tball                       2010 a mladší          pondělí a středa 15:30 – 17:00

Coachball                2009                       úterý a čtvrtek 15:30 – 17:00

Žákyně - dívky         2006 - 2008            pondělí, středa, pátek 15:00 – 17:00

Žáci - kluci              2006 - 2008             úterý, čtvrtek, pátek 15:00 – 17:00

Kadetky - dívky       2005 a starší            pondělí, středa, pátek 17:00 - 19:00

Kadeti - kluci           2005 a starší            úterý, čtvrtek, pátek/neděle 17:00 - 19:00

 

 

Kde Joudrs najdete?

Hřiště i zázemí klubu se nachází v areálu ZŠ Dolákova, Praha 8 - Bohnice. Dobrá dostupnost MHD – od metra Kobylisy busem č.200 nebo 102 do zastávky Sídliště Bohnice, a odtud 5 min. pěšky. Viz mapka zde.

Od listopadu do března probíhají tréninky v tělocvičnách ZŠ Dolákova a v naší nafukovací hale v areálu školy, v období duben - říjen venku na softballovém hřišti.

 

Kontakt

Mgr. Martina Macháčková; joudrs.sport@gmail.com; 775 105 294

Celoroční nábor do softballového klubu Joudrs