Joudrs 20 let

Info o týmu kadetky mladší

SK Joudrs, softball, Praha

Ženy A: Postupujeme do finále Extraligy žen

ZMĚNA VSTUPU DO AREÁLU

Ženy A: Patříme mezi evropskou špičku, z Premiere Cupu jsme přivezly bronz

Spolupráce s Českou pojišťovnou

Slevový program pro členy klubu a jejich rodinné příslušníky

Tým kadetky mladší 2018

V sezóně 2018 budeme reprezentovat klub v 2. lize kadetek.

Tréninky

pondělí / středa / pátek

17:00 – 19:00 hod., (příchod na trénink v 16:45)

19:00 – 20:00 trénink nadhazovaček a kečrů

V zimní části sezóny trénujeme v tělocvičně a nafukovací hale, v letní pak na našich hřištích, v areálu ZŠ Dolákova, Praha 8 – Bohnice.

Sezónu máme od listopadu do října.

 

Realizační tým

Hlavní trenér: Jana Jasanská

Asistenti trenéra: David Dvořák, Tomáš Jasanský

Technický vedoucí: Tomáš Jasanský

Kontakt na realizační tým: joudrskadetkymladsi@gmail.com

 

Nábor

V případě zájmu o vstup do týmu kadetek mladších kontaktujte prosím Evu Rychtaříkovou, tel.: 777 522 226, email: evikrychtarik@seznam.cz

 

_______________________________________________________________________________________________________________

 

Tým kadetky mladší 2017

V sezóně 2017 jsme reprezentovaly klub v 2. lize kadetek.

Soupiska

Benlantreche Nela

Falvey Alexandra

Chalupecká Anna

Chytrá Zuzana

Feixová Adéla

Janáčková nela

Jasanská Markéta

Katzová Adéla

Krušinská Silvie

Lisová Eva

Molentová Aneta

Sobotková Adéla

Šebestová Martina

Šimanovská Nikola

Valešová Eliška

Vlčková Zuzana

Zimová Kamila

Realizační tým

Hlavní trenér: "Erik" Eva Rychtaříková

Asistenti trenéra: Tomáš Sobotka, Radim Krušinský

Technická vedoucí: Lucie Janáčková

 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

Tým kadetky mladší 2016

V sezóně 2016 jsme reprezentovaly klub v 2. lize kadetek. 

Soupiska

Auricchio Giulia Anna (Giuli)

Dastychová Vendula (Vendy)

Foitová Květa (Květa)

Gottwaldová Eliška (Elíza)

Haspeklová Tereza (Terezka)

Jakschová Michaela (Míša)

Jungová Lucie (Lucka)

Junková Tereza (Terka)

Kovářová Kateřina (Kikuš)

Onderková Julie (Julča)

Pospěchová Klára (Klárka)

Staňková Eva (Eva)

Srbová Lenka (Polly)

Vazačová Hana (Hanka)

Zdráhalová Zuzana (Zuzka)

Realizační tým

Hlavní trenér: Petr Pospěch

Trenér: Renata Poláková

Kondiční trenér: Kája Gavendová

Technický vedoucí: Luboš Haspekl