Info o týmu Mikro

SK Joudrs, softball, Praha

Kadetky mladší: Vezeme na Joudrs bronz z Open Poháru ČSA U16

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY LÉTO 2020

SK Joudrs má široké zastoupení v holčičí i klučičí větvi ve výběrech a nominacích do mládežnických reprezentací

Cvičení pro tento školní rok začíná v pondělí 16.9.2019

Tréninky Joudrs Mikro týmu ve školním roce 2019/2020 budou probíhat:
PO
16:00 – 17:00 MINI (3-4 roky)
17:00 – 18:00 MIKRO (5-6 let)
ÚT
15:30 – 16:30 MINI (3-4 roky)
16:30 – 17:30 MIKRO (5-6 let)
17:30 – 18:30 MAXI (7 a více let)
ST
17:00 – 18:00 MINI (3-4 roky)
18:00 – 19:00 MIKRO (5-6 let)
ČT
15:30 – 16:30 MINI (3-4 roky)
16:30 – 17:30 MAXI (7 a více let)
17:30 – 18:30 MIKRO (5-6 let)
 
Příspěvky:
při frekvenci cvičení 1x týdně činí příspěvky 1 300 Kč za 1 pololetí
při frekvenci cvičení 2x týdně činí příspěvky 2 600 Kč za 1 pololetí
při frekvenci cvičení 2x týdně platba za celý rok činí příspěvky 5 000 Kč
 
V případě zájmu o cvičení, nám napište na náš email: joudrs.mikro@seznam.cz, doplňte preferovaný den cvičení a věkovou kategorii.
Přihláška na cvičení ke stažení zde
 

Cvičení je zaměřené na všeobecnou sportovní přípravu. Cvičení trvá hodinu, během které se nejdřív s dětmi zahřejeme buď nějakou hrou nebo během, do kterého zařadíme různé prvky nebo v kombinaci s balónem nebo s obručemi, atd. Potom je rozcvička s protažením. Následuje nějaká didaktická část, kde se děti děti učí například správně házet nebo skákat. Pak je většinou nějaká opičí dráha se zařazením prvků, které se děti učily, nebo štafetové a jiné soutěže. Na konci je zpravidla opět nějaká běhací hra. Během pololetí se do cvičení snažíme zařadit různé činnosti. Kromě nácviku základních sportovních činností jako je hod do dálky, na cíl, skok, rychlý běh a "vytrvalostní" běh, se snažíme zařazovat cvičení na ploché nohy, cvičení s měkkými míči, zařazujeme poznávání základních barev, tvarů, částí těla, v zimě v tělocvičně využíváme cvičení na nářadí (žebřiny, lavičky, bedny, u starších kategorií i šplh na tyči). Snažíme se, aby se děti učily spolupracovat, aby měly radost i ze sebemenšího pokroku, že není tak důležitý výsledek, ale to, co pro něj uděláme, že někdy vyhraješ, ale někdy taky můžeš prohrát.
Cvičení probíhá za pěkného počasí venku na travnaté oplocené ploše (občas chodíme i do lesa), za ošklivého počasí v malé tělocvičně ZŠ Dolákova. Na cvičení je potřeba sportovní pohodlné oblečení, které se může zašpinit (hlavně venku od trávy) a pití. Většinou doporučujeme děti moc nenabalovat, při cvičení se celkem zahřejí, je lepší víc slabších vrstev, pokud cvičí venku, kraťasy a tričko s krátkým rukávem do tělocvičny. K dispozici jsou šatny, kde se můžou děti po cvičení převléknout. Důležitá je obuv. Měla by být sportovní, s pevným zapínáním (suché zipy nebo tkaničky). Nedoporučujeme kotníčkové boty (horší pohyb nohy v kotníku), klasické cvičky (zouvají se a kloužou), bačkory, sandále (není to sportovní obuv a v tělocvičně klouže) a jiné na parkketách klouzající boty. Do tělocvičny musí mít děti čisté boty s podrážkou, která nedělá černé šmouhy.

Pravidelně pořádané akce:
- Mikulášské cvičení
- Odpoledne plné zábavy (na konci školního roku)
- Příměstské tábory
- Pobytový tábor
 

Informace o týmu MikroInformace o týmu MikroInformace o týmu MikroInformace o týmu MikroInformace o týmu MikroInformace o týmu Mikro