Info o týmu Žáci B

SK Joudrs, softball, Praha

Halové turnaje - Joudrs Indoor Cup 2023

JOUDRS - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY A BENECKO 2023

Týden sportu zdarma 2022

Joudrs Vánoční edice 2022 - limitovaná řada

STAVBA HALY | 5. 11. 2022 OD 8:00

MUŽI A - Co přinesla sezóna 2022?

10. ročník Sportuje celá Praha 8

JOUDRS BRIGÁGY - PODZIM

Tak už jdeme do finále! | ŽENY A

International Joudrs Cup U13 W 7. - 9. 10. 2022

SPORTUJE CELÁ PRAHA 8 - SOFTBALL - 10. ROČNÍK OBLÍBENÉHO TURNAJE PRO VEŘEJNOST

Mužské áčko na Super Cupu v TOP6

Na mezinárodním Joudrs Cupu U18 dominovaly naše juniorky

International Joudrs Cup U18 2022

Super Cup Men´s 2022

9. ročník MMS a jak to vše dopadlo?

MUŽI A: Jednou nahoře, jednou dole

ODPOLEDNE PLNÉ ZÁBAVY 14. 6. 2022

Joudrs jinak - Jarní úklid 2022

MUŽI A na domácí půdě 2x dole a 2x nahoře

9. ročník Memoriálu Mikea Stapletona

MUŽI A bodovali na domácím hřišti

Letní softballové kempy na Joudrs 2022

Žáci A + B - Velikonoční přípravný turnaj

Helča Novotná - Našla jsem to, co mi v životě dává smysl a radost a dělám to na Joudrs

OPENING - letní sezóna 2022 zahájena!

12. 4. od 17 hod. JOUDRS BAZÁREK!

Softballový příměstský tábor pro hráče a hráčky 7 - 13 let

Softballový příměstský tábor pro nováčky

Začni správným rozhodnutím, staň se rozhodčím!

Joudrs Indoor Cup 2022 - halové turnaje

JOUDRS INDOOR CUP KADETI U16

Školení rozhodčích ČSA IV. třídy

Rozhodčí z SK Joudrs Praha 2021 aneb „Zlí muži v modrém“

Zápasy memoriálu Mikea Stapletona jsou za námi

Vydařený 9. ročník Sportuje celá Praha 8

16. Mistrovství Evropy juniorek do 18 let

Přijď mezi nás. Držíme spolu, jsme tým, jsme Joudrs!

Ve stínu MARONu…. posezení na Joudrs bude ještě příjemnější

V sezóně 2023 nás čeká LIGA žáků a Pražský přebor
 
 
TRÉNINKY
 
úterý, čtvrtek a pátek 15 - 17 hod.
trénink nadhozu: úterý a pátek 17 - 18 hod.
 
REALIZAČNÍ TÝM

Hlavní trenér: Martina Macháčková

Realizační tým softballu: Karolína Domesová, Emma Rubešová, Julie Coufalová

Realizační tým kondice: Martina Macháčková, Michal Vavrečka, Karolína Nosková, Bára Hoffmannová

Technická vedoucí: Karolína Sklenářová

 

SOUPISKA pro rok 2022/2023

Jakub Nantl

Jan Hynek

Jan Zurynek

Josef Zurynek

Michal Gregor

Oskar Nebesář

Ondřej Landkamer

Šimon Mikulík

David Macák

Michael Štěpánek

Viktor Kusý

Zdeněk Horna

Matěj  Vlasák

Ondřej Ležák

Jakub Hlaváč

Matěj Sedlecký